برداشت عظیم RCB Star: “Yashasvi Jaiswal نباید به سرعت در ODI ها ردیابی شود”

دینش کارتیک خواستار صبر و شکیبایی با استعداد جوان شگفت انگیز یاشاسوی جیسوال شده است و معتقد است که این بازیکن با استعداد در تیم ملی کریکت مردان ICC هند در جام جهانی امسال باید اخراج شود. جیسوال زمانی که در مسابقات جام جهانی کریکت مردان زیر 19 سال ICC 2020 با 400 دوش در شش مسابقه و یک قرن، چهار دهه پنجاه در صدر جدول دوندگی قرار گرفت، به شهرت رسید و این بازیکن 21 ساله قبلاً این فرم را با عملکردهای برجسته تکرار کرده است. در IPL برای راجستان رویالز.

درخواست‌هایی مبنی بر حضور جیسوال در تیم 50 نفره هند برای جام جهانی امسال در زمین خانگی انجام شده است، راوی شاستری، سرمربی سابق تیم ملی اخیراً پیشنهاد کرده است که این بازیکن جوان می‌تواند در صورت آسیب‌دیدگی برای بازیکنان کلیدی تیم، برای انتخاب تلاش کند. به رویداد

اما Karthik با این ایده قانع نشده است.

Karthik در صحبت در آخرین قسمت از ICC Review، گفت که جام جهانی امسال برای جیسوال خیلی زود برگزار می شود و چپ دست باید در عوض روی حضور در جام جهانی T20 مردان ICC در سال آینده تمرکز کند.

Karthik به نقل از ICC گفت: “فکر نمی کنم یاشاسوی نیازی به پیگیری سریع در تنظیمات ODI داشته باشد.”

“او پسر جوانی است. او باید سریعاً در راه اندازی T20I ردیابی شود. من فکر می کنم او باید یکی از پیشتازان جام جهانی T20 باشد که سال آینده برگزار می شود زیرا فقط تعداد محدودی ODI برای بازی باقی مانده است. قبل از این جام جهانی.”

شوبمن گیل و ایشان کیشان هر دو فرصتی برای شریک شدن با کاپیتان روهیت شارما در نقش خالی بازکننده کریکت 50 اور در سال جاری داده شده اند و کارتیک معتقد است که هند باید همچنان فرصت هایی را برای این دو نفر فراهم کند تا جیسوال مهارت خود را بیشتر بیاموزد.

“هند کمبود یک بازکننده ندارد، آنها با حضور روهیت و شوبمن واقعا خوب عمل کرده اند. بنابراین من بعد از جام جهانی احساس می کنم، فکر می کنم در ODI و T20Is، او (جیسوال) بدون شک بازیکن ثابتی خواهد بود. نیازی نیست او را سریع به این جام جهانی برسانید، فکر می‌کنم ایشان کیشان است که خوب کار کرده است و در بال‌ها منتظر بوده است.»

“فقط فکر می کنم منصفانه است که یاشاسوی جیسوال، زمانی که فرصتی به او داده می شود، یک بازی طولانی مدت داده شود، زیرا باز هم، او بازیکن بسیار ویژه ای است. او ما را در این IPL نشان داده است. اما وقتی صحبت از کریکت بین المللی به میان می آید، این یک بازی بزرگ است. به طور کلی فنجان چای متفاوت است. فقط در تنظیمات T20 به او کمک کنید، او باید اکنون آنجا باشد. او شروع به کار خواهد کرد. و تا زمانی که این جام جهانی تمام شود، او آماده خواهد بود که از آنجا به بعد در ODI و T20 بازی کند. کارتیک اضافه کرد.

یاشاسوی یک IPL 2023 به یاد ماندنی داشت. او در 14 مسابقه 625 دوش با میانگین 48.07 و نرخ ضربه 163.61 به ثمر رساند. او یک قرن و پنج نیم قرن را با بهترین امتیاز 124 به ثمر رساند.

در حالی که جیسوال در سال جاری به خاطر قهرمانی های خود در IPL تیترهای زیادی را به دست آورده است، تعداد زیادی از بازیکنان جوان دیگر برای تحت تاثیر قرار دادن Karthik در این مسابقات وجود داشته اند.

Karthik بازیکنانی مانند رینکو سینگ، جیتش شارما و تیلاک وارما را به عنوان بازیکنانی معرفی کرد که تا کنون در IPL نظرها را به خود جلب کرده اند و همگی می توانند – در کنار جیسوال – برای جام جهانی T20 سال آینده در رقابت باشند.

فکر نمی‌کنم کسی که در بین جوانانی است که می‌خواهم بگویم، به این جام جهانی 50 برود راه پیدا کند. سینگ، جیتش شارما، یاشاسوی جیسوال و تیلاک ورما. این چهار نام قطعاً اگر قبلاً بخشی از تیم نباشند، قطعاً به سختی دروازه را می کوبند زیرا فکر می کنم آنها خیلی خوب کار می کنند. آنها باید نگاهی به تنظیمات T20 داشته باشند. و آنها فوق العاده خوب عمل خواهند کرد، من در این مورد شک ندارم.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله