برای فرم IPL، یاشاسوی جیسوال به عنوان آماده به کار برای فینال WTC به تیم هند ملحق شد: گزارش

به گزارش ESPNcricinfo روز یکشنبه، یاشاسوی جیسوال به عنوان بازیکن آماده به کار به تیم هند برای فینال آتی مسابقات جهانی تست (WTC) اضافه شده است زیرا روتوراج گایکواد در 3 ژوئن ازدواج می کند. گایکواد که قبلاً در مورد برنامه ازدواج خود اطلاع داده بود، می تواند پس از 5 ژوئن به تیم ملحق شود. در غیاب او، جیسوال که دارای ویزای انگلستان است بخشی از تیم هندی فینال WTC خواهد بود که بین 7 ژوئن تا ژوئن برگزار می شود. 12 در Oval در انگلستان.

جیسوال در چند وقت اخیر عملکرد خوبی داشته است. در IPL 2023، او با بازی برای راجستان رویالز، 625 دوش در 14 اینینگ به ثمر رساند. او همچنین در این فصل یک قرن و پنج دهه پنجاه را پشت سر گذاشته است.

این بازیکن 21 ساله هنوز اولین بازی خود را برای هند انجام نداده است، با این حال، او رکوردهای درخشانی در کریکت کلاس اول دارد. او در 15 مسابقه 1845 دوش با میانگین 80.21 به ثمر رسانده است. او همچنین نهصد و دو دهه پنجاه در مدار داخلی دارد.

او فصل 2022-23 جام قهرمانی رانجی فوق العاده ای داشت. او پنج مسابقه انجام داد و 315 ران با یک قرن و پنج دهه پنجاه با میانگین 45.00 به ثمر رساند. او با به ثمر رساندن 357 دوش با 213 و 144 دوش درخشان برای بقیه هند مقابل مادیا پرادش، بهترین گلزن جام حذفی ایران شد.

تیم هند به صورت دسته جمعی راهی فینال WTC شده است. ویرات کوهلی قبلاً به لندن رسیده است. هند فینالیست WTC در سال 2021 بود، اما به نیوزیلند شکست خورد.

تیم آزمایشی هند در فینال WTC: روهیت شارما (کاپیتان)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهانه، کی‌ال راهول، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچندران اشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، محمد شارمی ، اومش یاداو، جایدف اونادکات.

ترکیب استرالیا برای فینال WTC 2023:پت کامینز (کاپیتان)، استیو اسمیت، دیوید وارنر، تراویس هد، عثمان خواجه، مارنس لابوشاگن، متیو رنشو، مارکوس هریس، الکس کری، جاش اینگلیس، کامرون گرین، میچل مارش، اسکات بولند، جاش هازلوود، ناتان لیون، میچل استارچ و تاد مورفی.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله