برایان لارا اعتراف کرد که با فصل پر هیجان IPL کنار نیامده است

برایان لارا، افسانه ای هند غربی، پذیرفت که در اولین سال حضورش به عنوان سرمربی Sunrisers حیدرآباد، نتوانست با سختی ها و احساسات مسابقات کنار بیاید، زیرا این فرنچایز یک بار دیگر از IPL خارج شد. گجرات تایتانز، مدافع عنوان قهرمانی، اولین تیمی شد که پس از پیروزی 34 ران خود مقابل سان رایزرز حیدرآباد در احمدآباد در روز دوشنبه، به پلی آف راه یافت. این نتیجه همچنین تیم تحت مربیگری لارا را که هنوز دو بازی دیگر باقی مانده است، حذف کرد.

لارا در گفتگوی رسانه ای پس از بازی گفت: “اول از همه، اولین سال من (به عنوان سرمربی یک تیم IPL) است….”

لارا نشان داد که درک این موضوع در اولین سالی که سرمربی تیم T20 بود دشوار بود.

پس از یک سال ناموفق در سال 2022 که در آن هشتم شدند، SRH راه خود را با موفق ترین مربی خود تام مودی که پنج بار آنها را به پلی آف هدایت کرده بود و برنده IPL 2016 بود، جدا کرد.

این اولین ماموریت بزرگ هند غربی به عنوان سرمربی تیم T20 بود.

این مرد 54 ساله گفت: “نتوانیم با احساسات ناشی از گذراندن یک فصل IPL کنار بیایم، به خصوص زمانی که به مکان های مختلف سفر می کردیم و سطوح مختلف را می یافتیم.”

وی افزود: «سال گذشته ما بر اساس 3 تا 4 مکان (به دلیل کووید-19 و محیط حباب زیستی) بود، بنابراین تفاوت زیادی در آن وجود دارد.

لارا گفت: “به عنوان یک مربی، قدردانی از میزان توجه شما به آنچه که در حال رخ دادن است، یک کار دقیق است تا به طور مداوم همه چیز درست شود.” “.

باتینگ به مهمانی نیامد

لارا همچنین گفت که آنها یک “واحد ضربه زدن قابل احترام” داشتند، اما کتک زن های آنها نتوانستند به مهمانی بیایند.

SRH به شدت به راهول تریپاتی و آبیشک شارما در ضربات ضربه زدن متکی بود، اما این دو در این فصل موفق شدند.

تریپاتی که فصل گذشته 413 گل به ثمر رساند، این بار 258 دوش از 12 مسابقه انجام داد. شارما که در سال 2022 426 ران به ثمر رساند، از 10 مسابقه 215 گل به ثمر رساند.

«امثال راهول تریپاتی یا آبیشک شارما، که سال گذشته بیش از 400 دوی (هر کدام) به ثمر رساندند، امسال کمی دچار مشکل می شوند.

“اما فقط یک یا دو بازیکن نیستند، فقط بازیکنان هند نیستند. من احساس می کنم که به عنوان یک واحد، ما نتوانستیم آنچه را که انتظار می رفت مطابقت دهیم.”

لارا اضافه کرد: “اگر روی کاغذ نگاه کنید، فکر می کنم که این یک ترکیب قابل احترام است و ما نتوانستیم به اندازه کافی به مهمانی بیایم.”

این فرنچایز همچنین به دلیل اینکه فرصت کافی را به آهنگساز اشک‌آور خود عمران مالیک نداده است، مورد اعتراض قرار گرفته است.

مالک نتوانست تحت تاثیر قرار دهد

مالک که فصل گذشته 12 ویکت به دست آورد، این بار تنها 7 بازی انجام داده و با 5 اسکالپ بازگشته است.

لارا گفت: “شما باید فقط به فرم بازیکن نگاه کنید. ما از عمران (مالیک) انتظارات زیادی داریم. او دیل استین را برای همکاری دارد.”

“اما ما باید در هر بازی بازی کنیم تا برنده شویم. ما باید بهترین ترکیب خود را در زمین به نمایش بگذاریم. بنابراین، من فکر می کنم، دقیقاً به این واقعیت بستگی دارد که فرم بازیکن چیزی است که قبل از انتخاب بازیکن به آن نگاه می کنیم. ما 25 بازیکن داریم (در ترکیب برای انتخاب)” لارا اشاره کرد.

او افزود: “از شما (رسانه ها) می خواهم این سوال را در مورد تیاگی از من بپرسید، زیرا او نیز استعداد بسیار ویژه ای است. او تا کنون تنها یک فرصت داشته است، بنابراین فکر می کنم نمی توانم هیچ اشتباهی در انتخاب ببینم.” .

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله