بدون بحث در مورد Wriddhiman Saha به عنوان ایشان کیشان جایگزین KL Rahul برای فینال WTC: گزارش

BCCI، ضربه گیر ویکت بان، ایشان کیشان را به عنوان جانشین KL Rahul، که اخیراً در جریان بازی لیگ برتر هند در فینال مسابقات قهرمانی جهان (WTC) در برابر استرالیا، از ناحیه ران فوقانی راست آسیب دید، راهول، کاپیتان سوپر جاینتز لاکنو، معرفی کرده است. او پس از اینکه در اوایل ماه جاری در جریان بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور دچار مصدومیت شد، از بقیه مسابقات IPL و فینال WTC محروم شد. فینال WTC بین 7 تا 11 ژوئن در Oval لندن برگزار می شود.

در بیانیه جی شاه، دبیر BCCI آمده است: «کمیته انتخاب ارشد سراسر هند، ایشان کیشان را به عنوان جایگزین KL Rahul (برای فینال WTC) معرفی کرده است.

“KL Rahul هنگام بازی در جریان مسابقه 43 TATA IPL 2023 بین Lucknow Super Giants و Royal Challengers Bangalore در روز 1 می از ناحیه بالای ران راست خود آسیب دید.”

بسیاری بر این باور بودند که استامپر کهنه کار، Wriddhiman Saha، که یک IPL عالی دارد، برای بازی یکبار دعوت خواهد شد، اما انتخاب کیشان نشان داد که کمیته شیو ساندر داس با تداوم پیش رفته است.

هنگامی که سال گذشته به سها قاطعانه گفته شد که او دیگر برای وظیفه ملی انتخاب نخواهد شد زیرا آنها می خواهند فرد جوانتری را به عنوان معاون ریشابه پنت انتخاب کنند، هیچ شانسی وجود نداشت که این کهنه سرباز 39 ساله به زودی به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شود. جایگزینی

یک منبع آگاه از توسعه در شرایط ناشناس به PTI گفت: “کیشان دروازه بان دوم تعیین شده برای جایزه Border Gavaskar Trophy بود. هیچ بحثی در مورد Wriddhiman Saha وجود نداشت.”

BCCI همچنین اعلام کرد که تصمیم در مورد بازیکن دست چپ Jaydev Unadkat که در حین تمرین برای LSG قبل از بازی RCB از ناحیه شانه آسیب دید، در مرحله بعدی شرکت در فینال WTC اتخاذ خواهد شد.

شاه گفت که راهول “در اولین فرصت” تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت، که پس از آن یک “بازپروری در آکادمی ملی کریکت” انجام خواهد شد.

در بیانیه BCCI آمده است: “پس از مشاوره با متخصصان، تصمیم گرفته شد که راهول در اولین فرصت تحت عمل جراحی قرار گیرد. او از بازی فینال آتی ICC World Test Championship (WTC) برابر استرالیا محروم است.”

“Jaydev Unadkat با کوبیدن روی طناب کناری هنگام بولینگ در تورهای (LSG) از ناحیه شانه چپ آسیب دید. مشاوره تخصصی انجام شده است و این بازیکن سریع بازوی چپ در حال حاضر در آکادمی ملی کریکت در بنگالورو تحت جلسات قدرتی و توانبخشی است. تصمیم گیری در مورد حضور او در فینال WTC در مرحله بعد اتخاذ خواهد شد.” BCCI همچنین اضافه کرد که ضربان‌ساز Umesh Yadav که در جریان بازی RCB vs Kolkata Knight Riders در 26 آوریل دچار آسیب دیدگی جزئی از همسترینگ چپ شده بود، تمرینات “کم شدت” را آغاز کرده بود.

در این بیانیه آمده است: “بولر سریع در حال حاضر تحت مراقبت تیم پزشکی KKR است و بولینگ با شدت کم را به عنوان بخشی از روند توانبخشی خود آغاز کرده است. تیم پزشکی BCCI به طور منظم با تیم پزشکی KKR در تماس است و از نزدیک پیشرفت Umesh را زیر نظر دارد.” اضافه.

Easwaran دیگر آماده به کار نیست

منتخبان ملی نیز با نگرفتن کاپیتان هند، آبیمانیو اسواران، به عنوان آماده به کار برای فینال یک‌باره که ظاهراً بازی بازکننده بنگال مناسب و خوب است، کمی تعجب کردند.

Ruturaj Gaikwad، که بیشتر به خاطر موفقیت هایش در IPL برای CSK شناخته می شود، در لیست آماده به کار نام برده شده است، اگرچه Easwaran رکورد بسیار بهتری در سطح A هند دارد.

اعتقاد بر این است که هم مدیریت تیم و هم انتخاب کنندگان ملی احساس می کنند که گایکواد بارها و بارها در IPL (فرمت های مختلف) نشان داده که خلق و خوی لازم برای موفقیت در بالاترین سطح را دارد.

برای انتخاب‌کنندگان، اغلب به کمیت دویدن‌های به ثمر رسیده نیست، بلکه بیشتر در مورد نحوه امتیازدهی به دویدن‌ها، نحوه شکل‌دهی فرد در برابر حملات با کیفیت است.

ناتوانی اسواران در یک تیم IPL و عدم پیروزی در هیچ بازی حذفی مهمی برای بنگال در سه فصل اخیر خود نیز به مصاف او رفته است.

ترکیب هند برای فینال WTC: روهیت شارما (ج)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهانه، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچاندران آشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، مهد. شامی، محد. سراج، اومش یاداو، جایدف اونادکات، ایشان کیشان (هفته هفته).

بازیکنان آماده به کار: روتوراج گایکواد، موکش کومار، سوریاکومار یاداو.

موضوعات ذکر شده در این مقاله