“با یک چپ دست…”: ستاره KKR از تصمیم کاپیتان نیتیش رانا برای اولین بولینگ دفاع می کند

ونکاتش ایر، بازیکن درجه یک نایت رایدر کلکته، از تصمیم نیتیش رانا برای غلبه بر اولین اور مقابل راجستان رویالز پس از اینکه کاپیتان در نهایت 26 دوش را واگذار کرد، دفاع کرد. رانا با دفاع از امتیاز متوسط ​​149، قربانی یورش یاشاسوی جیسوال، بازکننده RR شد، زیرا او در 26 ران، آف اسپینر پاره وقت را با دو شش و سه چهار ضرب شکست که تنها با 13.1 اور در اینجا در روز پنجشنبه، آهنگ پیروزی RR را رقم زد.

ونکاتش در تعامل رسانه ای پس از بازی خاطرنشان کرد: با یک چپ دست (جایسوال) در قسمت چین و اینکه او یک آفیس اسپینر است، فکر نمی کنم این گزینه اشتباهی باشد.

این تصمیم گیج کننده به نظر می رسید زیرا KKR در وارون چاکراوارتی (17 ویکت) یک اسپینر در فرم داشت، اما ونکاتش گفت که این بیشتر مربوط به مسابقات است.

“همه ما می دانیم که او با کاسه چه توانایی هایی دارد. او ویکت های مهمی را در دوران حرفه ای خود انتخاب کرده است. متأسفانه، این به نفع ما نشد، اگر او ویکت (جیسوال) را می گرفت، این ضربه استادانه کاپیتان بود. این اتفاقات در زمین می افتد.» ونکاتش که رانا را یک “پرنده باورنکردنی” خطاب کرد، بیشتر در مورد این تماس بحث برانگیز توضیح داد.

ویکت کمی نگه داشت و در سمت کندتر قرار داشت. ما می‌خواستیم با توپ جدید از چرخش استفاده کنیم.

اما رعنا یک بولینگ باورنکردنی است، او هر جا که با بولینگ اقتصادی بولینگ می‌کرد بالا آمده و ویکت‌ها را انتخاب کرده است. یک بازی او را تبدیل به بازیکن بدی نمی‌کند. ونکاتش با ستایش از تلاش میدانی RR، همچنین گفت که صیدهای دیدنی شیمرون هتمایر و ساندیپ شارما آنها را به عقب کشاند.

پست های جدید  "هر توپی که از زمین زدم تقدیم به...": رینکو سینگ از KKR

در حالی که هتمایر جیسون روی را با دویدن و پرش درست در مرز پای مربعی اخراج کرد، شارمای غواصی در اواسط آف با کوره ای گرفت تا به شروع سریع رحمان الله گورباز پایان دهد.

در اورهای متوالی ترنت بولت در پاورپلی، دو نفر افتتاحیه کنار گذاشته شدند.

هر دوی آنها شوت‌های خوب و شکارهای عالی داشتند.

دو ویکت و دو ضربه‌زن جدید در زمین که ضربه زدن به آن‌ها آسان نبود، فکر می‌کنم ما سرعتمان را کم کردیم.

ونکاتش درباره شروع کند خود گفت: “من مسئولیت بازی کردن توپ های نقطه زیادی را در آنجا بر عهده می گرفتم. باید بیشتر می چرخیدم، فاز متعلق به راجستان بود.”

«احساس می‌کرد که جیسوال روی دروازه دیگری ضربه زده است»

جیسوال بازکن جوان RR سریعترین IPL پنجاه را در مسیر تا 98 not out (47b) خود در یک ویکت دشوار زد.

ونکاتش گفت: “ویکت تغییر چندانی نکرد. فقط جیسوال به طرز باورنکردنی ضربه می زد. روشی که او با هر توپ بازی می کرد، ما پاسخی برای حملات او نداشتیم.”

برای ما احساس می‌کردیم که او در مسیر دیگری قرار دارد، زیرا هیچ بازیکن دیگری در آنجا کار آسانی نداشت، پس به او افتخار می‌کنیم.

ونکاتش افزود: “تنوع شوت هایی است که او زده است، موثر و همچنان ارتدوکس. فقط یک ضربه معکوس وجود داشت، بقیه شوت های کریکت ارتدوکس بودند. او مردی در فرم است، یک ضربتی شگفت انگیز.” PTI TAP TAP BS BS

موضوعات ذکر شده در این مقاله