“با وجود کار با دیل استین…”: ویرندر سهواگ در انتقاد از عمران مالک حرفی نمی زند

سان رایزرز حیدرآباد روز یکشنبه با شکست هشت ویکت مقابل هندی‌های بمبئی به رقابت‌های IPL 2023 خود پایان داد. قهرمان سال 2016 در این فصل، با تنها 4 پیروزی در 14 مسابقه، یک بازی فراموشکار داشت. علیرغم داشتن نام های بزرگ زیادی مانند آیدن مارکرام، مایانک آگاروال، گلن فیلیپس، SRH نتوانست اثری از خود به جای بگذارد و در انتهای جدول امتیازات به پایان برسد. به جز آنها، یکی از بازیکنانی که امسال ناامید کننده بزرگی بود، عمران مالک بود. سرعتی جامو و کشمیر در سال 2022 به عنوان یک فوق ستاره ظاهر شد اما امسال عملکرد کاملاً متضادی از خود ارائه داد.

در طول درگیری با ام آی، عمران 41 ران در سهمیه سه اور خود به بیرون درز کرد و بدون ویکت رفت. ویرندر سهواگ، بازیکن سابق هند، با دیدن عملکرد پایین‌تر از حد خود، سخنان خود را زیر پا نگذاشت و اظهار داشت که این بازیکن جوان از دیل استین، مربی بولینگ سریع SRH چیزی یاد نگرفته است.

«مشکل عمران مالک این است که او مدام طول خود را به هم می زند. او هنوز تجربه اش را ندارد. او ممکن است خیلی با دیل استین کار کرده باشد، اما واقعاً تصوری از طول عمر خود نداشته است. علیرغم کار طولانی مدت با استین و یادگیری زیر نظر او، او همان اشتباهات سال گذشته را انجام می دهد.

شایان ذکر است، عمران در IPL 2022 14 بازی انجام داد و 22 ویکت اسکالپ کرد. با این حال، در سال 2023 تنها 8 مسابقه به او داده شد، جایی که او توانست تنها پنج ویکت بگیرد.

ظهیر خان پیش از این در پاسخ به سوالی در مورد غیبت عمران در تیم، گفته بود که عمران توسط فرنچایز خود به خوبی مدیریت نشده است.

ظهیر “احساس کردم که عمران مالک به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته است. من احساس کردم که فرنچایز باید با او رفتار می کرد، (از نظر) خدمات او باید توسط SRH استفاده می شد. این چیزی است که مشهود بود.” خان، کارشناس IPL با پخش کننده دیجیتال رسمی Jio Cinema، به NDTV گفت.

ستاره سابق ضربان‌ساز بازوی چپ اضافه کرد که عمران در SRH راهنمایی مناسبی دریافت نکرد.

ظهیر گفته بود: “وقتی از یک دریانورد جوان صحبت می کنید، به دنبال ایجاد آن محیط و حمایت نیز هستید. و این راهنمایی لازم است. متأسفانه SRH آن را مشاهده نکرد. به همین دلیل است که او فصلی مانند این را داشته است.” .

موضوعات ذکر شده در این مقاله