با قیاس ویرات کوهلی، ستاره سابق هند به خاطر تلاش برای انکار یاشاسوی جیسوال تون، اسپینر KKR را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

یاشاسوی جیسوال، بازیکن جوان راجستان رویالز، دومین صد بازی خود در این فصل را در پیروزی 9 ویکت تیمش مقابل کلکته نایت رایدرز در روز پنجشنبه از دست داد. جیسوال در سال 98 شکست ناپذیر باقی ماند و هم تیمی هایش و بسیاری از هواداران را با احساسی ناکامل باقی گذاشت. با این حال، چیزی که عده‌ای را خشمگین کرد، تلاش سویاش شارما، اسپینر KKR بود که در تحویل نهایی اوور سیزدهم، یک توپ پهن به دست آورد، چیزی که به نظر می‌رسید تلاشی برای انکار یک صد جیسوال باشد. آکاش چوپرا، بازیکن سابق کریکت هند، از قصد سویاش ناامید شد.

در تحویل ششم اوور سیزدهم، سویاش یک تحویل ویدیش را در سمت پا انجام داد اما کاپیتان رویالز، سانجو سامسون، حضور بسیار خوبی از خود نشان داد. برای مسدود کردن آن با سه ران مورد نیاز برای برنده شدن در مسابقه، سامسون سپس به جیسوال اشاره کرد که در اولین توپ 14 اوور شش ضربه بزند تا توپ خود را کامل کند. با این حال، پنجه جنوبی تنها توانست یک ضربه چهار را بزند تا مسابقه 2 ران کمتر از امتیاز سه رقمی به پایان برسد.

چوپرا در واکنش به تلاش سویاش در توییتر نوشت: “تلاش می کنم یک کاسه پهن کند تا یاشاسوی نتواند به 100 … IMHO بی مزه اش برسد.”

او یک مثال فرضی از تلاش برخی توپ‌بازان پاکستانی در برابر ویرات کهلی ارائه کرد و اینکه جهان چگونه به آن واکنش نشان می‌داد.

“تصور کنید که یک توپ انداز پاکستانی این کار را انجام دهد تا از رسیدن کوهلی به قرن خود جلوگیری کند. همان افرادی که به گیان می گویند که چگونه کاملاً مشکلی نیست… و اینکه عمدی نبوده است… مطمئن می شوند که آن بولر در عرض چند دقیقه شروع به ترند می کند. چوپرا در توییت دوم گفت: “سطح ترولینگ، تب hi alag hota. رفتار معمولی توییتر IMO.”

پس از بازی، جیسوال گفت که او صد در ذهنش نیست، بلکه فقط اراده ای برای افزایش خالص دوندگی تیم دارد.

“این همیشه در ذهن من است که بیرون بروم و خوب بازی کنم. امروز احساس خوبی بود. اینطور نیست که هر چیزی که می خواستم اتفاق بیفتد، خوب آماده می شوم و به خودم اعتماد دارم. می دانم که نتایج به دست می آید. برنده شدن شوت احساس خوبی بود، من می خواستم بازی را به پایان برسانم و برنده شدن در بازی شعار من بوده است. من برکت و سپاسگزارم، من تمام تلاشم را می کنم. فکر می کنم نرخ خالص اجرا تنها چیزی بود که در ذهن ما بود، من و سانجو فقط در مورد اتمام سریع بازی صحبت می کردند.”

با این برد، RR به رده سوم جدول امتیازی صعود کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله