با شعارهای «ویرات کهلی»، حرکتی شبیه به گوتام گامبهیر نوین الحق برای جمعیت باغ های ادن

با شعارهای ویرات کوهلی، حرکتی شبیه به نوین الحقس گوتام گامبهیر برای جمعیت باغ عدن

نوین الحق پس از اینکه راوی بیشنوی شکار خیره کننده ای گرفت، طرفداران KKR را خاموش کرد.© توییتر

دعوای ویرات کهلی با نوین الحق بازیکن افغان سوپر جاینت لاکنو (LSG) یکی از اتفاقات مهم لیگ برتر هند (IPL) بوده است. علیرغم وقوع این حادثه در ابتدای این ماه، نوین توسط طرفداران رقیب در سراسر کشور مورد تمسخر قرار می گیرد. در جریان مسابقه بین LSG و Kolkata Knight Riders (KKR) در باغ ادن در روز شنبه، ناوین بار دیگر با شعارهای تند “کوهلی” مورد هدف هواداران قرار گرفت. با این حال، ناوین به جای فشار آوردن، به تبادل نظر با طرفداران KKR نیز پرداخت.

شعارهای “کوهلی” در اور دوم تعقیب KKR پس از اینکه کرونال پاندیا توپ را به نوین داد شروع شد. وقتی جیسون روی برای سه مرز متوالی به او ضربه زد، شعارها تشدید شد.

با این حال، ناوین پس از اینکه راوی بیشنوی برای اخراج رحمان الله گورباز یک شکار خیره کننده گرفت، آن را به طرفداران KKR پس داد. او پس از اینکه بیشنوی شکار را گرفت، طرفداران KKR را خاموش کرد.

فیلم را ببینید:

ناوین یک بازی مختلط با توپ داشت زیرا تنها شش و پنج ران به ترتیب در اورهای 15 و 17 واگذار کرد، قبل از اینکه رینکو سینگ در اور آخر خود 20 ران خورد.

پست های جدید  ساینا نهوال قصد دارد جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کند

با این حال، LSG از ضربه 67 شکست ناپذیر رینکو جان سالم به در برد تا KKR را با یک ران پیشی بگیرد و به پلی آف راه یابد.

58 نیکلاس پوران لاکنو را به 176-8 رساند، مجموعی که توسط رینکو، یک ضربه زن دست چپ، تهدید شد که در ضربه 33 توپ خود، چهار سیکس را شکست، اما کلکته در 175-7 به پایان رسید.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله