با توضیح تکنیک Virat Kohli، MS Dhoni مربی در اتاق رختکن CSK شد. تماشا کردن

چنای سوپر کینگز بازی درخشانی در فصل جاری لیگ برتر هند دارد. قهرمان چهار دوره با کسب 6 پیروزی از 11 بازی در رده دوم جدول امتیازی قرار دارد. اخیراً CSK رقیب اصلی خود هندی بمبئی را با شش ویکت در تعقیب و گریز 140 ران در Chepauk شکست داد. این پیروزی ویژه بود زیرا اولین برد CSK در برابر MI در Chepauk از سال 2011 بود. جدا از چنین برد به یاد ماندنی، چیزی که قلب بسیاری را به خود جلب کرد، اشاره کاپیتان ام اس ثونی به ویرات کوهلی بود.

پس از پایان بازی به نفع CSK، ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن دونی در حال خطاب به تیمش در رختکن دیده می شود. کاپیتان سابق هند در طول صحبت های خود نام کوهلی را برای ایجاد انگیزه در بازیکنانش ذکر کرد.

ویرات اولین توپ را اینطور بازی نمی کند. همیشه اینجاست” شنیده می شود که دونی در مورد سبک ضربه زدن کوهلی صحبت می کند.

قابل ذکر است که کوهلی و دهنی پیوند دوستی بسیار خاصی دارند. در بسیاری از موارد، ستاره RCB علاقه خود را به Dhoni ابراز کرده است.

در طول مسابقات آسیایی کاپ سال گذشته، کوهلی فاش کرده بود که ام اس دونی تنها کسی بود که هنگام کناره گیری از سمت سردار آزمون در ژانویه امسال به او پیام داد. بعداً، او همچنین در مورد آنچه که Dhoni در طول پچ لاغر به او پیام داده بود، صحبت کرد.

“تنها کسی که واقعاً با من تماس گرفت، ام اس دونی بود. و برای من این یک نعمت بزرگ است که بدانم می توانم چنین پیوند قوی و چنین رابطه ای قوی با کسی داشته باشم که در همه چیز از من بزرگتر است. کوهلی در پادکست RCB گفته بود، این یک دوستی است که مبتنی بر احترام متقابل است.

“این یکی از چیزهایی است که او در همان پیام به من اشاره کرد، اینکه وقتی از شما انتظار می رود قوی باشید و به عنوان فردی قوی نگاه کنید، مردم فراموش می کنند که بپرسند حال شما چطور است؟ بنابراین، به من ضربه زد. او افزود که این طور است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله