“بازیکن هند قبلا”: خفاش راوی شاستری برای این ستاره IPL

IPL 2023: راوی شاستری گفت که تیلاک ورما شبیه یک “بازیکن هند” به نظر می رسد.© BCCI/IPL

سرمربی سابق هند، راوی شاستری، از تیلاک ورما، بازیکن هندی های بمبئی (MI) تمجید کرد و گفت که اگر این بازیکن جوان در شش تا هشت ماه آینده برای این کشور بازی نکند، بسیار شگفت زده خواهد شد. در روز سه‌شنبه، تیلاک یک توپ مهم 41 بر 29 را به ثمر رساند و در 68 دویدن با کاپیتان روهیت شارما مشترک شد، در حالی که هندی‌های بمبئی اولین برد فصل خود را پس از شکست دهلی کپیتالز ثبت کردند. شاستری تحت تاثیر عملکرد تیلاک در IPL 2023 قرار گرفت و گفت که این بازیکن 20 ساله شبیه یک “بازیکن هند” به نظر می رسد.

“بازیکن هند در حال حاضر. این بازیکن یک بازیکن هندی است و من بسیار شگفت زده خواهم شد اگر او در شش ماه یا هشت ماه آینده کریکت T20 را برای هند بازی نکند. او به بلوغ رسیده است، او شعله ور شده است. او بازی خواهد کرد. شاستری در استار اسپورت گفت: دنیایی از تفاوت نسبت به طبقه متوسط ​​هند.

شاستری همچنین اظهار داشت که بلوغ نشان داده شده توسط تیلاک نشانه مثبتی برای فرنچایز او و همچنین تیم هند است.

“او فقط 20 سال سن دارد، نوع بلوغی که از خود نشان می دهد، فردی است که بسیار بزرگتر از آن است. این بسیار مثبت است، نه تنها از دیدگاه بمبئی، بلکه از نقطه نظر هند نیز.” او اضافه کرد.

Tilak که توسط Mi در حراج بزرگ سال گذشته به مبلغ 1.70 کرور خریداری شد، در IPL 2022 از یک فصل موفقیت‌آمیز برخوردار بود و 397 ران در 14 مسابقه با میانگین 36.09 به ثمر رساند.

پست های جدید  برنامه کامل ، مکان ها و تاریخ های مسابقه ، برنامه سفر تور هند در استرالیا

او تاکنون 147 دوش در سه مسابقه با میانگین چشمگیر 73.5 به ثمر رسانده است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله