بازیکنان SRH فن‌بویز را برمی‌گردانند، برای گرفتن امضای ویرات کوهلی صف می‌کشند. تماشا کردن

Virat Kohli در حال امضای کالا برای بازیکنان SRH© BCCI/Sportzpics

بدون شک یکی از بهترین بازیکنان کریکت در سراسر جهان، ویرات کوهلی بازیکنی است که نیازی به معرفی ندارد. تصویری خیره کننده توسط شاترباگ های مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و سان رایزرز حیدرآباد ثبت شد که در آن کوهلی در حال امضا دادن به چند بازیکن تیم حریف بود. این اتفاق به جز این تایید می‌کند که این فقط طرفداران نیست، حتی مخالفان نیز از کوهلی می‌ترسیدند. فیلم این حادثه توسط IPL در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

کوهلی ششمین تن IPL خود را در این مسابقه به ثمر رساند و عملکردی برنده را برای RCB به ارمغان آورد، زیرا این فرنچایز به پیروزی 8 ویکتی در مسابقه ادامه داد. در حالی که هواداران بر سر ضربه ویرات گا-گا می کردند، چند بازیکن SRH با خفاش، پیراهن و کلاه در اطراف کوهلی صف کشیدند تا امضای او را بگیرند. اینم ویدیو:

بازکننده های RCB Virat Kohli و Faf du Plessis به عنوان موفق ترین جفت در IPL امسال ظاهر شده اند. آنها بیشترین دوندگی را در این فصل دارند و در 13 اینینگ 872 گل به ثمر رساندند. آنها همچنین به نقطه عطف به ثمر رساندن 1000 دوش به عنوان جایگاه اولیه در تاریخ IPL در این مسابقه دست یافتند.

این جفت همچنین بیشترین تعداد مشارکت پنجاه ران در یک فصل IPL را با دیوید وارنر و جانی بیرستو که هفت بار در سال 2019 غرفه های 50 ران اضافه کردند را به اشتراک گذاشتند. فاف همچنین در سال 2021 با روتوراج گایکواد رکوردهای مشابهی را به اشتراک گذاشت.

ویرات دو بار در مسابقات IPL رکوردی به ثمر رسانده است. او این نقطه عطف را برای اولین بار با AB de Villiers در سال 2016 برای RCB و اکنون با Faf du Plessis به دست آورد.

استاد کلاس تعقیب و گریز ویرات کوهلی و قرن درخشان او در یک جشنواره دویدن جذاب، بر تن هاینریش کلاسن سایه انداخت. کاپیتان سابق RCB در بهترین حالت خود قرار داشت و همه را در حیرت فرو برد زیرا شراکت 150 ران برای ویکت افتتاحیه آماده بود.

SRH به عقب برگشت تا هر دو بازکننده RCB را پشت سر هم در اواخر بازی اخراج کند، اما RCB با چهار توپ خالی، هدف را تعقیب کرد.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله