“این تصمیم کی بود، مربی یا کاپیتان؟” Virender Sehwag پس از شکست مقابل GT LSG را منفجر کرد

Lacknow Super Giants روز یکشنبه در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 با 56 ران شکست از گجرات تایتانز متحمل شد و سوالاتی در مورد کاپیتان و مربی این تیم مطرح شد. با تعقیب یک هدف بزرگ از 228 ران، شروعی که LSG داشت، شروعی مناسب بود، با تیمی که 114 دوش روی تخته برای از دست دادن تنها یک ویکت در 12.1 اور انجام داد. با این حال، سرعت گلزنی به سرعت پایین آمد و دیپاک هودا، مارکوس استوینیس، نیکلاس پوران، آیوش بادونی همگی نتوانستند دوهای بزرگ را روی تخته قرار دهند. پس از بازی، ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هند در حالی که مدیریت تیم LSG، از جمله مربی گوتام گامبیر و تصمیم گیری کاپیتان کرونال پاندیا در مورد دستور ضربه زدن در مسابقه را زیر سوال برد، حرفی نزد.

آنها بعد از 10 اور 102 بر 1 بودند. بعد از آن نباید با این اختلاف می باختند. بعد از اولین ویکت، من معتقدم که یک ضربه خوب باید می آمد؛ این می تواند پوران، مارکوس استوینیس باشد. خود کرونال پاندیا یا آیوش بادونی که در بازی قبلی مقابل چنای چند دوی بسیار سریع زد و کی آمد؟ هودا؟ سهواگ در چت با Manoj Tiwary در Cricbuzz گفت.

Sehwag احساس می کند که LSG در انتخاب ترتیب ضربه زدن درست و تعقیب یک هدف بزرگ با بیش از 200 دویدن اشتباه کرده است. برای خفاش بازنشسته، نیکلاس پوران و آیوش بادونی باید بالاتر می رفتند، زیرا تعقیب و گریز سخت بود.

“آنها آن مسابقه را در آن لحظه باختند. این یک اشتباه از طرف LSG بود. اگر نیکلاس پوران به آنجا می آمد، به روشی که بازی می کند، احتمالاً می توانست 50 توپ 20 گل بزند و بازی را تغییر دهد. اگر به 100 ران نیاز داشتید. پنج اور، شما برنده نخواهید شد.”

“آیوش بادونی 21 توپ از 11 توپ زد. اگر در آن زمان می رسید، می توانست سرعت گلزنی را هم افزایش دهد. این تصمیم کی بود؟ کاپیتان؟ مربی یا مدیریت؟ چه کسی هودا را در 3 ارسال کرد؟ باید این تصمیم کی بود؟ سهوگ گفت: من در آنجا یک خمیر نادرست بودم.

در غیاب KL Rahul، باتوم به Krunal Pandya داده شده است. اما، دومی تجربه کاپیتانی زیادی در این سطح ندارد. اگرچه لاکنو همچنان با 5 برد، 5 باخت و 1 نتیجه بدون نتیجه در رتبه سوم جدول امتیازی قرار دارد، اما اگر این فرنچایز به پلی آف واجد شرایط شود، باید بازی کاپیتانی خود را افزایش دهد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله