اینترنت در شوک پس از اعلامیه MS Dhoni “آخرین مرحله شغلی من”.

MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز، از صحبت در مورد دشواری مدیریت دواین براوو تا ابراز ناامیدی خود از دریافت جایزه بهترین بازی، بمب‌ها را یکی پس از دیگری در مراسم معرفی پس از بازی، پس از برد هفت ران تیمش پرتاب کرد. بر فراز SunRisers حیدرآباد در روز جمعه. با این حال، پس از اینکه این بازیکن 41 ساله به بازنشستگی احتمالی خود اشاره کرد، جلسه توجیهی دونی پس از بازی خیلی زود احساساتی شد. دونی در پاسخ به سوالی درباره هواداران CSK در Chepauk گفت که او “از آخرین مرحله زندگی حرفه ای خود لذت می برد”.

“همه گفته و انجام شده، این آخرین مرحله از دوران حرفه ای من است، هر چقدر هم که بازی کنم. پس از دو سال، هواداران این فرصت را پیدا کردند که به اینجا بیایند و تماشا کنند، احساس خوبی دارم که اینجا هستم. جمعیت به ما عشق زیادی داده است. دونی پس از بازی گفت: محبت.

با این حال، اظهارات دونی پس از بازی، باعث شکست در توییتر شد. پس از اینکه این بازیکن 41 ساله اشاره کرد که دوران حضورش در CSK در “آخرین مرحله” است، هواداران کمی احساساتی شدند.

واکنش توییتر به این صورت است:

در صحبت از این مسابقه، تیم دونی به هواداران میزبان در استادیوم MA Chidambaram در جمعه شب با شکست دادن SRH، شادی فراوانی را به ارمغان آورد، در حالی که دوون کانوی بازکننده سومین نیم قرن خود در این فصل IPL را به ثمر رساند و راویندرا جادجا صاحب سه ویکت حیاتی شد.

پست های جدید  BCCI سالانه حفظ بازیکنان را برای ستاره های زنان اعلام کرد. Harmanpreet، Smriti، Deepti در درجه A

با تعقیب 135، CSK دوش های برنده را با هشت توپ به ثمر رساند و کانوی یک توپ شکست ناپذیر 57 توپ 77 را به ثمر رساند و با روتوراج گایکواد (35) شراکت 87 دوانی را برای ویکت افتتاحیه به دست آورد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله