ایشان کیشان به عنوان جانشین KL Rahul در ترکیب نهایی مسابقات جهانی آزمایشی هند معرفی شد. Suryakumar Yadav در لیست آماده به کار

ستاره ویکت بان، ایشان کیشان به عنوان جانشین KL راهول مصدوم در ترکیب هند برای فینال مسابقات جهانی تست برابر استرالیا، که قرار است از 7 تا 11 ژوئن در انگلیس برگزار شود، انتخاب شد. راهول در جریان بازی IPL 2023 بین لاکنو سوپر جاینتز و رویال چلنجرز بنگلور در تاریخ 1 مه از ناحیه بالای ران راست خود آسیب دید. پس از مشورت با متخصصان، تصمیم گرفته شد که راهول در اولین فرصت تحت عمل جراحی قرار گیرد و پس از بازتوانی در این بازی، تحت عمل جراحی قرار گیرد. آکادمی ملی کریکت برای همین موضوع. او از بازی فینال آتی مسابقات جهانی تست جهانی ICC (WTC) مقابل استرالیا حذف شد.”

کمیته انتخاب ارشد سراسر هند، ایشان کیشان را به عنوان جانشین KL Rahul معرفی کرده است. کیشان و کی‌اس بهارات دو دروازه‌بان تیم هستند.

نگرانی های دیگری نیز برای مصدومیت در تیم وجود دارد و BCCI سه بازیکن آماده به کار را اضافه کرده است – روتوراج گایکواد، موکش کومار، سوریاکومار یاداو. هیئت کریکت هند اضافه کرد که در مورد در دسترس بودن دو بازیکن کلیدی Jaydev Unadkat و Umesh Yadav تردید وجود دارد.

“جایدف اونادکات با کوبیدن روی طناب کناری در حین بولینگ در تورها از ناحیه شانه چپ آسیب دید. مشاوره تخصصی انجام شده است و این بازیکن سریع بازوی چپ در حال حاضر در آکادمی ملی کریکت در بنگالورو تحت جلسات قدرتی و توانبخشی برای شانه خود است. در بیانیه BCCI آمده است.

اومش یداو در جریان مسابقه 36 IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و کلکته نایت رایدرز (KKR) در 26 آوریل از ناحیه همسترینگ چپ آسیب دید. به عنوان بخشی از روند توانبخشی او. تیم پزشکی BCCI به طور منظم با تیم پزشکی KKR در تماس است و پیشرفت Umesh را از نزدیک زیر نظر دارد.”

ترکیب هند برای فینال WTC: روهیت شارما (کاپیتان)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهان، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچاندران آشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، مهد. شامی، محد. سراج، اومش یاداو، جایدف اونادکات، ایشان کیشان (هفته هفته).

بازیکنان آماده به کار: روتوراج گایکواد، موکش کومار، سوریاکومار یاداو.

موضوعات ذکر شده در این مقاله