“اگر MS Dhoni کاپیتان نیست، او حتی …”: Virender Sehwag در مورد آینده Thala

MS Dhoni ممکن است پس از فصل IPL 2023 بازنشسته شود© BCCI/Sportzpics

ورود قانون “بازیکن تاثیرگذار” به بسیاری از بازیکنان این فرصت را داد تا دوران حرفه ای خود را طولانی کنند. افرادی مانند Faf du Plessis و Rohit harma در فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) از این قانون استفاده کردند. اما، MS Dhoni، کاپیتان Chennai Super Kings، هرگز چنین اقدامی را انتخاب نکرد. اگرچه دواین براوو احساس می‌کند که قانون Impact Player به Dhoni کمک می‌کند چند سال دیگر بازی کند، Virender Sehwag بازیکن سابق کریکت هند مخالف است. در یک چت، سهواگ توضیح داد که قانون Impact Player برای Dhoni اعمال نمی شود.

از آنجایی که بعد از این فصل بحث در مورد آینده Dhoni در IPL ادامه دارد، سهواگ احساس می‌کند که این بازیکن کهنه‌کار می‌تواند به بازی ادامه دهد، اما نه به عنوان یک بازیکن ضربه‌ای.

سخت نیست (بازی کریکت در 40 سالگی)، اگر تناسب اندام داشته باشید. ام اس دونی امسال زیاد ضربه نزده است. او آسیب دیدگی زانویش را تشدید نمی کند. اغلب، او در دو اور آخر می آید. اگر حساب کنم. سهواگ در Cricbuzz گفت.

“قانون Impact Player در مورد MS Dhoni اعمال نمی شود. زیرا او فقط برای کاپیتانی بازی می کند. او باید برای کاپیتانی در زمین بماند. قانون Impact Player برای کسی است که به میدان نمی رود و خفاش می کند، یا بول زنی که این کار را نمی کند. دونی باید 20 اور به میدان برود؛ اگر کاپیتان نباشد، حتی به عنوان Impact Player بازی نخواهد کرد. سپس، او را به عنوان مربی یا مربی یا مدیر کریکت خواهید دید.”

وقتی از براوو در مورد تداوم دونی پس از فصل IPL 2023 سوال شد، او گفت: “100 درصد (وقتی از او پرسیده شد که آیا دونی در سال 2024 برای CSK بازی خواهد کرد یا نه؟) به خصوص با قانون Impact Player. او می تواند دوران حرفه ای خود را ادامه دهد.”

فینال IPL 2023 به طور بالقوه می تواند آخرین فینال دونی باشد. Thala بازگشت آن را رد نکرده است اما به دنبال خرید مدتی قبل از برقراری تماس نهایی است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله