“اگر کوهلی و گامبیر دوباره با یکدیگر روبرو شوند…”: “نگران” هاربهاجان سینگ در بازی LSG vs RCB Clash

Lacknow Super Giants روز شنبه در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 با یک ران پیروزی مقابل Kolkata Knight Riders را به دست آورد و جایگاه خود را در پلی آف تضمین کرد. با اطمینان LSG از جایگاه سوم خود در جدول امتیازات، جایگاه چهارم همچنان بین رویال چلنجرز بنگلور، هندی‌های بمبئی و راجستان رویالز باقی است، هیجان در میان طرفداران و بازیکنان سابق کریکت به اوج خود رسیده است. هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، که به عنوان کارشناس در این IPL کار می کرد، اذعان کرد که نگران یک درگیری احتمالی دیگر گوتام گامبیر و ویرات کوهلی با RCB برای واجد شرایط شدن در پلی آف است.

کوهلی و گامبیر در یکم ماه مه با هم درگیری بدنام داشتند که RCB و LSG برای دومین بار در این فصل با یکدیگر روبرو شدند. اگر RCB به مرحله پلی آف راه پیدا کند، آنها در Eliminator با LSG روبرو خواهند شد، به این معنی که یک مسابقه دیگر کوهلی و گامبیر و حتی کوهلی و نوین الحق ممکن است در کار باشد.

ایندیا تودی به نقل از هاربهاجان در استار اسپورت گفت: “اگر کوهلی و گامبیر دوباره با هم روبرو شوند، امیدوارم دوباره با هم برخورد نکنند. من فقط نگران این هستم.”

درگیری کوهلی و گامبیر و ناوین باعث جریمه 100 درصدی جریمه 100 درصدی برای تیم RCB شد در حالی که گامبیر و ناوین به ترتیب 100 درصد و 50 درصد جریمه شدند. از زمان این حادثه، فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی مربوط به این ستاره‌های کریکتینگ نیز طرفداران را مجذوب خود کرده است.

پست های جدید  در مورد آرامش یاشاوی جیسوال در ضربت زدن، سورش راینا اعتبار افسانه سریلانکا

هاربهاجان همچنین از کاپیتان LSG، Krunal Pandya که پس از مصدومیت پایان فصل، هدایت KL Rahul را بر عهده گرفت، ستایش ویژه ای کرد.

“تقدیر به Krunal Pandya برای چرخاندن خوب بولرهایش. این بالاترین کیفیت اسپین بولینگ از LSG در برابر KKR بود. کلاه بر سر اسپینرها برای بولینگ با شجاعت در اوورهای میانی و در شرایط سخت. نشانه های خوبی برای آنها قبل از پلی آف همانطور که چپاوک به طور سنتی از اسپینرها حمایت می کند،” هاربهاجان اظهار داشت.

RCB در آخرین بازی لیگ فصل خود به مصاف مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز خواهد رفت. یک پیروزی در این بازی برای تیم کوهلی کافی خواهد بود تا کیفیت خود را حفظ کند، مگر اینکه هندی‌های بمبئی نرخ خالص دوندگی خود را با پیروزی بزرگ مقابل سانرایزرز حیدرآباد افزایش دهند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله