“اگر نمی توانی یاردهای سخت را بگذاری…”: پیام ویرندر سهوگ به اسپینر هندی در مورد تناسب اندام

Virender Sehwag احساس می کند آمیت میشرا نیز باید روی تناسب اندام خود کار کند.© اینستاگرام

برای برخی از بازیکنان کریکت، سن فقط یک عدد است. از Sachin Tendulkar تا MS Dhoni، چندین بازیکن کریکت فاکتور سن را نادیده گرفته اند و با قرار دادن در یاردهای سخت، در داخل و خارج از زمین، کار خود را طولانی کرده اند. آمیت میشرا کهنه کار کهنه کار در 40 سالگی، در فصل جاری لیگ برتر هند، عملکرد چشمگیری داشته است. او تا به حال شش ویکت در بازی های زیادی برای لاکنو سوپر جاینتز گرفته است، در حالی که با نرخ اقتصادی چشمگیر 7.27 بولینگ انجام داده است. با این حال میشا به دلیل مشکلات آمادگی جسمانی نتوانست جایگاه خود را در تیم ثابت کند.

ویرندر سهواگ، بازیکن سابق افتتاحیه هند، با ذکر مثالی از Dhoni، که در 41 سالگی همچنان جمعیت را در IPL مسحور می‌کند، احساس می‌کند میشا باید روی تناسب اندام خود نیز کار کند و در فصل آینده لیگ غنی از پول، قوی‌تر بازگردد.

“استعداد او (آمیت میشرا) به جایی نرسید. با افزایش سن، شما آهسته تر پیش می روید. یک باتر بازنشسته می شود زیرا مجبور بود برای 20 اور به میدان می رفت، خود را آماده نگه دارید. اگر حتی امروز یک خفاش به سانی بای (سانیل گاواسکار) بدهید. سهواگ پیش از بازی LSG مقابل SunRisers Hyderabad گفت، او می‌تواند چند شوت عالی بزند. اما دویدن بین ویکت‌ها، فیلدینگ و ریکاوری…

این مرد 44 ساله همچنین گفت که از کمک به میشا برای طولانی کردن دوران حرفه ای خود بسیار خوشحال خواهد شد.

“من همیشه به بازیکنان کریکت می‌گویم، تا جایی که ممکن است، کار خود را گسترش دهید. میشرا جی یک سال فرصت دارد؛ او می‌تواند تحول بزرگی ایجاد کند و حرفه‌اش را افزایش دهد. دونی این کار را انجام داده است، کوهلی و روهیت نیز این کار را انجام می‌دهند، حتی داوان. آنها. همه این کار را انجام می دهند تا بتوانند کار خود را یک یا دو سال افزایش دهند. و همه آنها از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار هستند. اگر مشراجی گوش می دهد، سال آینده نیز بازی کنید. اگر نمی توانید با من تماس بگیرید. من مطمئن می شوم که این کار را انجام می دهی.” سهواق در ادامه گفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله