“اگر من بالاتر از MS Dhoni خفاش کنم)، آنگاه جمعیت خواهد …”: شوخی از Ravindra Jadeja

پس از پیروزی 27 ران تیمش مقابل دهلی کپیتالز (دی سی) در لیگ برتر هند (IPL)، بازیکن همه کاره چنای سوپر کینگز (CSK) راویندرا جادجا به شوخی اظهار داشت که مدام صدای مردم را می شنود که نام کاپیتان ام.اس. به ترتیب، جمعیت از او می‌خواهند که از آنجا خارج شود تا بتوانند خفاش ویکت بان افسانه‌ای را ببینند. ضربه های MS Dhoni و Ravindra Jadeja و به دنبال آن ضربه سه ویکت ماتیشا پاتیرانا به CSK کمک کرد تا یک برد مهم را به دست آورد.

“به عنوان یک اسپینر، وقتی توپ در حال چرخش و نگه داشتن توپ است، احساس خوبی دارد. ما اینجا تمرین می کنیم، می دانیم که طول و سرعت ایده آل چیست. تیم میهمان به زمان نیاز دارد تا سازگار شود. ما از شرایط خانه استفاده می کنیم. همه در حال انجام کارهای خود هستند. ما به طور جمعی کار خوبی انجام می دهیم. (در ضربات بالاتر) من مدام آوازهای ماهی بهایی را می شنوم. اگر بالاتر ضربه بزنم، جمعیت منتظر خواهند بود تا من بیرون بیایم. تا زمانی که تیم پیروز شود، خوشحالم.” Jadeja در ارائه پس از بازی گفت.

در 12 مسابقه و 8 اینینگ، بازیکن همه کاره 113 دوش با میانگین 18.83 و نرخ ضربه 141.25 به ثمر رسانده است. بهترین امتیاز او 25* است.

او در 12 مسابقه نیز 16 ویکت با میانگین 19.18 و نرخ اقتصادی 7.13 گرفته است. بهترین ارقام بولینگ او 3/20 است. او تاکنون سه جایزه «مرد مسابقه» را در IPL 2023 کسب کرده است.

CSK در 20 اور خود، با انتخاب اول ضربه زدن، مجموع امتیاز قابل احترام 167/8 را ارسال کرد. هیچ خمیری نمی توانست علامت 30 ران را لمس کند. از رتبه اول، روتوراج گایکواد (24) و آجینکیا راهانه (21) چند دوش مفید به ثمر رساندند. مشارکت در رتبه متوسط ​​از Shivam Dube (25)، Ambati Rayadu (23)، Ravindra Jadeja (21) و MS Dhoni (20) بود.

پست های جدید  PAK در مقابل ZIM: افتخار احمد ، بابر اعظم درخشیدند در حالی که پاکستان با 6 ویکت در دومین ODI از زیمبابوه پیروز شد

میچل مارش منتخب بولرهای دی سی بود که در سه اور خود امتیاز 3/18 را به دست آورد. آکسار پاتل در چهار اور خود امتیاز 2/27 را کسب کرد. لالیت یداو، کولدیپ یداو و خلیل احمد هر کدام یک ویکت کسب کردند.

در تعقیب و گریز 168، بالاترین سفارش DC یک بار دیگر سقوط کرد و به 25/3 کاهش یافت. سپس یک جایگاه 59 ران بین Rilee Rossouw (35) و Manish Pandey (27) DC را به بازی بازگرداند. Axar Patel یک کموی مفید از 21 ران انجام داد، اما برای همگام شدن با نرخ دویدن در حال افزایش کافی نبود. دی سی مسابقه را با 27 ران شکست داد.

Matheesha Pathirana (3/37) منتخب بولرهای CSK بود. دیپک چهار نیز در سه اور خود امتیاز 2/28 را گرفت. راویندرا جادجا نیز ویکت گرفت.

جادجا به خاطر عملکرد همه جانبه‌اش برنده جایزه بهترین بازیکن مسابقه شد.

با این برد CSK با هفت برد، چهار باخت و در مجموع 15 امتیاز در رده دوم قرار گرفت. یکی از دیدارهای آنها نیز بدون نتیجه به پایان رسید. دی سی با چهار برد و هفت باخت همچنان در انتهای جدول قرار دارد. آنها فقط هشت امتیاز به نام خود دارند.

امتیازات کوتاه: چنای سوپر کینگز 167/8 (شیوام دوبی 25، ام اس دهنی 20؛ میچل مارش 3-18) مقابل دهلی کپیتالز 140/8 (ریلی روسوو 35، مانیش پاندی 27؛ متیشا پاتیرانا 3-37).

موضوعات ذکر شده در این مقاله