“اگر به هر چه او می گوید گوش دهید…”: آجینکیا راهانه تأثیر MS Dhoni بر احیای خود را خلاصه می کند

پس از پیروزی 49 ران مقابل کلکته نایت رایدرز (KKR) در بازی لیگ برتر هند (IPL)، آجینکیا راهانه، مهاجم سوپر کینگز چنای (CSK) پس از ضربه برنده خود به سایرین اخطار داد و گفت که بهترین عملکرد خود را دارد. هنوز در راه است ضربه‌های درخشان آجینکیا راهان و دوون کانوی در اولین اینینگ‌ها و بولینگ ماهیش تیکشانا به چنای سوپر کینگز اجازه داد تا روز یکشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در باغ Eden در لیگ برتر هند (IPL) یک پیروزی مسلط را مقابل کلکته نایت رایدرز ثبت کنند.

“فقط ذهنیت روشنی داشتم. اگر چیزی بین گوش های شما درست باشد، و ذهن شما درست باشد، شما خوب خواهید شد. من فقط سعی می کنم از بازی خود لذت ببرم. ویکت کمی چسبناک بود، اما وقتی وارد شوید باید یک فرصت عالی. شروع فوق العاده ای داشتیم و بعد از آن می خواستم شوت هایم را بازی کنم و شتاب را حفظ کنم. از تمام ضربه هایم تا کنون لذت برده ام، اما هنوز احساس می کنم بهترین ها هنوز در راه است. یادگیری عالی است، من سال‌ها زیر نظر ماهی باای (MS Dhoni) برای هند بازی کرده‌ام، و اکنون حتی در CSK، یادگیری فوق‌العاده‌ای بوده است. اگر هر چه او می‌گوید گوش کنید، اغلب اجرا نمی‌کنید.” ارائه مسابقه

رهانه پس از حذف از آزمون ملی از سال گذشته، در جریان این IPL احیا می شود. او در پنج مسابقه، 209 ران با میانگین 52.25 و نرخ ضربه شگفت انگیز 199.04 به ثمر رسانده است. او تاکنون دو نیم قرن با بهترین امتیاز 71* گل زده است.

با قرار دادن اولین بار توسط KKR، CSK در 20 اور خود امتیاز 235/4 را ثبت کرد.

CSK با 73 دوش بین روتوراج گایکواد (35 در 20 توپ با دو چهار و سه شش شش) و دوون کانوی (56 توپ از 40 توپ با چهار مرز و سه شش شش) خوب شروع کرد. کانوی چهارمین 50 IPL پیاپی خود را مطرح کرد.

پس از اخراج بازکننده‌ها، یک جایگاه انفجاری 85 دونده برای ویکت سوم تنها در 34 توپ بین آجینکیا راهانه و شیوام دوبه به وجود آمد. رهانه احیای کریکت رقابتی خود را با ضربه انفجاری 71* در 29 توپ با شش چهار و پنج شش ادامه داد. دوبی همچنین 50 توپ را در 21 توپ، متشکل از دو توپ چهار و پنج شش، شکست. راویندرا جادجا (18 توپ در 8 توپ) در پایان بازی کوتاهی انجام داد.

Kulwant Khejroliya (2/44 در سه اور) منتخب بولرهای KKR بود. وارون چاکراوارتی و سویاش شارما هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب 236، KKR از همان ابتدا محکوم به شکست به نظر می رسید. آنها در 70/4 در 8.2 اوور می چرخیدند. اما ایستادن 65 دوانی بین جیسون روی (61 در 26 توپ با پنج توپ چهار و پنج شش) و رینکو سینگ امید موقتی را به KKR داد.

علیرغم ضربه زدن رینکو به 53 در 33 توپ با سه توپ چهار و چهار شش ضربه، KKR از 49 ران برد کوتاهی کرد و در 20 اور با نتیجه 186/8 به پایان رسید.

ماهیش تیکشانا با 2 بر 32 در چهار اور به عنوان بازیکن برتر CSK به پایان رسید. توشار دشپنده نیز در چهار اوور خود امتیاز 2/43 را از آن خود کرد. معین علی، راویندرا جادجا، آکاش سینگ و ماتیشا پاتیرانا هر کدام یک ویکت گرفتند.

به رهان به خاطر ضربه برنده‌اش جایزه “بازیکن مسابقه” داده شد.

با این برد CSK با پنج برد و دو باخت در صدر جدول امتیازی قرار دارد. آنها در مجموع 10 امتیاز دارند. KKR با 5 شکست از هفت بازی خود و تنها دو برد در رده هشتم قرار دارد. آنها در مجموع چهار امتیاز دارند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله