اولین بار در کریکت هند! KL Rahul برای رسیدن به نقطه عطف عظیم، ویرات کوهلی، روهیت شارما را شکست می دهد

کاپیتان LSG KL Rahul در بازی مقابل GT در روز شنبه.© BCCI/IPL

KL Rahul اخیراً به خاطر نمرات پایین رشته خود مورد توجه قرار گرفته است. در حالی که فرم بین المللی او خوب نبوده است، انتظارات زیادی از او به عنوان کاپیتان سوپر جاینتز لاکنو در لیگ برتر هند (IPL) 2023 می رود. او اخیراً مقابل پنجاب کینگز 74 گل به ثمر رساند. در روز شنبه، به نظر می رسید که او در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در یک مسابقه IPL 2023 در لاکنو در فرم خوبی باشد. راهول در طول دوره های خود به نقطه عطف خاصی رسید. در آخرین توپ تعقیب LSG 136 در مقابل GT، راهول به محمد شامی ضربه چهار زد و از 7000 ران در T20 گذشت.

راهول اولین باتر هندی است که در کمتر از 200 اینینگ بیش از 7000 دوش T20 به ثمر رساند. راهول 197 اینینگ انجام داد تا به امتیاز برسد. سریع‌ترین نفر بعدی ویرات کوهلی است که در ۲۱۲ اینینگ به نقطه عطف رسید. Shikhar Dhawan سومین هندی سریع با 7000 دوش T20 – در 246 اینینگ است. روهیت شارما، کاپیتان هند، 7000 دوش را در T20s در 258 اینینگ پشت سر گذاشت.

صحبت کردن در مورد بازی، هاردیک پاندیا با 50 توپ 66 گل برتری را به ثمر رساند اما ضربه زدن آهسته در اوورهای میانی به این معنی بود که گجرات تایتانز می توانست تنها 135 برای شش در برابر لاکنو سوپر جاینت در مسابقه IPL خود در روز شنبه ثبت کند. Wriddhiman Saha 47 توپ از 37 توپ زد تا پایه را بگذارد، اما هاردیک نتوانست در بیشتر دوره های خود پیش برود، اگرچه او تا حدودی ضربات آهسته را با چند ضربه بزرگ در پایان جبران کرد.

پست های جدید  رتبه بندی بازیکنان ICC T20I بازیکنان: داوید مالان انگلیس بالاترین امتیازات رتبه بندی را برای بتسمان کسب می کند

در حالی که زمین کمی کند بود و به اسپینرها کمک می‌کرد، ساخت سکته مغزی دشوار بود و کرونال پاندیا بهترین توپ‌زن لاکنو شد که دو ویکت را شکست، تنها 16 دوش پس از آمدن به کاسه در اور دوم را از دست داد.

پیسر نوین الحق (19/1) و مارکوس استوینیس (20/2) نیز این کار را انجام دادند، اما راوی بیشنوی یک بازی فراموش نشدنی داشت و 49 امتیاز از سهمیه چهار اور خود را واگذار کرد.

زمین سیاه و سفید جهش و سرعت زیادی نداشت، اما نوین الحق از شرایط به خوبی استفاده کرد و اجازه نداد تا باترها آزاد شوند زیرا او تنها 12 گل را در دو اور اول خود واگذار کرد.

کرونال خون اول را کشید و شوبهمن گیل را به خاطر اردک در تحویل دوم خود اخراج کرد و بازکننده در زمان طولانی به راوی بیشنوی چسبید.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله