“انتخاب کنندگان باید نظارت کنند…”: پیش بینی عظیم راوی شاستری برای ستاره IPL

سرمربی سابق هند، راوی شاستری، گفت که انتخاب کنندگان باید مراقب یاشاسوی جیسوال، بازیکن جوان راجستان رویالز (RR) باشند، که بازی شستری به عنوان بازی با “قدرت و زمان بندی” شناخته می شود. از آنجایی که وارد آخرین هفته مرحله لیگ در IPL 2023 شده‌ایم، رقابت‌ها به شدت رو به افزایش است. در یکشنبه سوپر، در حالی که تیم‌ها مسابقه پلی آف را آغاز می‌کنند، طرفداران دو بازی بسیار مهم را شاهد خواهند بود، زیرا تیم‌ها برای زنده نگه داشتن امیدهای خود برای صعود به این دو امتیاز حیاتی نیاز دارند.

راجستان رویالز در بازی یک روزه در جیپور میزبان رویال چلنجرز بنگلور خواهد بود در حالی که چنای سوپر کینگز در دومین بازی روز در چپاوک به مصاف نایت رایدرهای کلکته می رود. این نبرد برای کلاه نارنجی بین کاپیتان RCB Faf du Plessis و یاشاسوی جیسوال، بازکننده جوان RR در اولین بازی روز خواهد بود.

راوی شاستری بازیکن سابق کریکت هند معتقد است که انتخاب کنندگان هند باید مراقب جیسوال جوان باشند و معتقد است که این بازیکن جوان با استعداد به زودی برای هند بازی خواهد کرد.

راوی شاستری در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “انتخاب کنندگان باید از نزدیک جیسوال را زیر نظر داشته باشند و او به زودی برای هند بازی خواهد کرد. بهترین چیز در مورد او این است که نمودار خود را بالا برده است. قدرت در بازی او وجود دارد، زمان بندی وجود دارد. او چشم انداز آینده بسیار روشنی دارد.”

جیسوال در حال حاضر دومین گلزن برتر IPL 2023 است. او در 12 مسابقه 575 دوش با میانگین 52.27 و نرخ ضربه بالای 167 به ثمر رسانده است. او تا کنون یک قرن و چهار دهه پنجاه را با بهترین امتیاز به ثمر رسانده است. از 124.

RCB امیدوار است که ستاره آنها ویرات کوهلی یک بار دیگر الهام بخش آنها برای یک پیروزی حیاتی دیگر در برابر تیم با کیفیت راجستان رویالز باشد. تام مودی، بازیکن سابق کریکت استرالیا معتقد است، شور و شوق کوهلی هر تیمی را که او عضوی از آن است هدایت می کند و در RCB نیز همین گونه است.

تام مودی در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “ویرات کوهلی بازیکنی بسیار احساسی و رقابتی است. این مورد در مورد چندین تن دیگر از بزرگان این بازی بوده است، زیرا این علاقه آنهاست که آنها را به حرکت در می آورد. ویرات یکی از این بازیکنان است. و چنین بازیکنانی به تیم کمک می کنند بهترین های خود را به نمایش بگذارند.”

ویرات در حال حاضر ششمین گلزن برتر در IPL 2023 است، با 420 دوش در 11 مسابقه با میانگین 42.00، با شش پنجاه.

در بازی دوم روز، بار دیگر توجه به MS Dhoni افسانه‌ای خواهد بود و کاپیتان CSK باید مشتاق به دست آوردن دو امتیاز مهم در برابر یک تیم سرسخت KKR باشد.

میتالی راج، بازیکن سابق کریکت هند، کاپیتان CSK را به خاطر دور نگه داشتن سر و صدا و کمک به تیم در انجام کاری که به آن معروف است، یعنی ثبات، تحسین کرده است.

میتالی راج در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “وقتی یک بازیکن به پایان دوران حرفه ای خود نزدیک می شود، صداهای زیادی به گوش می رسد. ام اس دونی به طرز درخشانی صدا را خاموش کرد و تیمش را به آرامی در این فصل هدایت کرد. او به CSK کمک کرده است که بماند. در شکار دو مقام برتر تا کنون. این فقط کاپیتانی او نیست، بلکه استراتژی های درون زمینی که او انجام داده است به CSK کمک کرده تا به خوبی عمل کند. او چندین حرکت هوشمندانه در مسابقات انجام داد. رهانه نمونه کاملی از این است که چگونه یک بازیکن زیر نظر یک کاپیتان خوب خودش را احیا می کند.”

در همین حال، هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، از دونی خواسته است که قلب طرفداران خود را نشکند و به بازی در IPL ادامه دهد، زیرا هنوز کریکت زیادی در او باقی مانده است.

هاربهاجان سینگ که در کریکت لایو ستاره اسپورت صحبت می کرد، گفت: “ام اس دونی زمان را متوقف کرده است. او هنوز هم همان دونی قدیمی به نظر می رسد. او در حال زدن آن ضربات بزرگ است و تک تک ها را می گیرد. اگرچه با تمام سرعت خود نمی دود. با خیال راحت به آن شش ها ضربه می زنیم و همچنان با خفاش خطرناک به نظر می رسد. به احساسات ما آسیب نرسانید.

همچنین نگاه ها به ستاره KKR، رینکو سینگ خواهد بود – که یکی از یافته های این فصل بوده است. راوی شاستری، سرمربی سابق تیم ملی هند، بازیکن کریکت UP را به دلیل عملکرد خوب در موقعیت‌های پرتنش تحسین کرده است.

راوی شاستری در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “رینکو سینگ قهرمان شوالیه سواران کلکته است. خلق و خوی او بسیار قوی است و در موقعیت های سخت بسیار راحت می شود. او بازیکنی سخت نبرد است. رینکو مسابقات نزدیک و این توانایی را دوست دارد. عملکرد خوب در شرایط بحرانی چیزی است که این بازیکن را از دیگران جدا می کند.”

رینکو در 12 مسابقه 353 ران با میانگین 50.42 با نرخ ضربه بیش از 146 به ثمر رسانده است. او در این فصل دو نیم قرن با بهترین امتیاز 58* دارد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله