امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتین قهرمان جام جهانی فوتبال، در ماه جولای از کلکته بازدید خواهد کرد.

تصویر فایل امیلیانو مارتینز© AFP

امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتینی، قهرمان جام جهانی فوتبال، در اوایل جولای از کلکته دیدن خواهد کرد. او در یک بازدید تبلیغاتی خواهد بود. برنده جایزه دستکش طلایی به مدت دو روز در «شهر شادی» خواهد بود. این بازیکن آرژانتینی توسط مروج ورزش، Satadru Dutta که قبلا پله و مارادونا افسانه ای را در مقابل شهر دیوانه فوتبال معرفی کرده بود، به کلکته خواهد آورد. Satadru Dutta گفت: “تاریخ های آزمایشی برای بازدید 20-21 ژوئن یا 1-3 ژوئیه است. همه چیز امضا شده است و تاریخ های نهایی به زودی اعلام می شود. ما یک عکسبرداری کوچک انجام دادیم.” مارتینز نقش مهمی در قهرمانی آرژانتین در جام جهانی 2022 داشت

قطر تحت کاپیتانی لیونل مسی. او دو ضربه پنالتی مقابل هلند را در یک بازی بداخلاق یک چهارم نهایی مهار کرد و همین کار را در دیدار قله مقابل فرانسه انجام داد.

مارتینز، که برای باشگاه لیگ برتر استون ویلا بازی می کند، با ماماتا بانرجی سی ام بنگال غربی و همچنین سوراو گانگولی، کاپیتان سابق هند دیدار خواهد کرد. مارتینز همچنین از باشگاه موهون باگان بازدید خواهد کرد و مهمان اصلی یک مسابقه خیریه خواهد بود.

او در مراسم یادبود مارادونا شرکت خواهد کرد و با کودکان محروم وقت خواهد گذراند. این فوتبالیست آرژانتینی در سفر دو روزه خود به این شهر در چند رویداد اسپانسر نیز شرکت خواهد کرد.

در مورد بنیاد Satadru Dutta صحبت می کنیم، آنها به طور خستگی ناپذیری ورزش را در ایالت تبلیغ می کنند. Satadru بسیاری از ستاره های فوتبال سال های گذشته مانند Dunga، Carlos Alberto Valderrama، Cafu را به همراه اسطوره های پله و مارادونا معرفی کرده است. اما برای اولین بار، یک فوتبالیست فعلی فاتح جام جهانی فیفا به کلکته خواهد آمد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله