“الهام…”: توییت ستاره پاکستان برای ویرات کوهلی اینترنت را طوفانی کرد

ویرات کوهلی هفتمین تن IPL خود را به ارمغان می آورد© BCCI

چند روز پس از معرفی قرن ششم IPL مورد انتظار خود، ویرات کوهلی بازکننده رویال چلنجرز بنگلور روز یکشنبه دوباره به سه رقمی رسید. این بازیکن شیک راست دست، هفتمین تن IPL خود را در 60 توپ در طول مسابقه ضروری RCB مقابل گجرات تایتانز در استادیوم ام چیناسوامی، بنگالورو، کوبید. با این قرن، کوهلی به نقاط عطف بسیاری دست یافت زیرا از کریس گیل (6) پیشی گرفت و بیشترین تعداد تن را در تاریخ IPL به دست آورد. این بازیکن 34 ساله به خاطر ضربه زدن خود تمجیدهای زیادی از سراسر جهان دریافت کرده است و محمد امیر نیز از ستایش کهلی ابایی نداشت.

امیر در توییتر نوشت: “100 شماره 82 از پادشاه واقعی @imVkohli، چه بازی باید برد. قهرمان واقعی و الهام بخش برای بسیاری از مردم.”

کوهلی هفتمین قرن IPL خود را در حالی به ثمر رساند که رویال چلنجرز بنگلور در یک بازی نهایی لیگ برتر در روز یکشنبه برای تیم میزبان در بنگلور، 197 بر 5 مقابل گجرات تایتانز به ثمر رساند.

در ابتدا از RCB خواسته شد تا با ضربه زدن سریع، Faf du Plessis (28 توپ از 19 توپ) و Virat Kohli (101 از 61) مرزها را به دلخواه پیدا کردند. این دومین صد دوره متوالی کوهلی بود. به لطف رویکرد تهاجمی خود، RCB 62 دوش در پاورپلی به ثمر رساند.

برای GT، نور احمد دو ویکت اسکالپ کرد در حالی که محمد شامی، یاش دیال و رشید خان هر کدام یک ویکت اسکالپ کردند.

پیش از این، به دلیل بارش شدید باران که باعث خیس شدن زمین بیرونی ورزشگاه ام چیناسوامی شده بود، شروع مسابقه با تاخیری نزدیک به یک ساعت همراه بود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله