“اطمینان سوریاکومار یاداو…”: اظهارات بزرگ روهیت شارما در ستاره MI

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، احساس می‌کند که سوریاکومار یداو اعتماد به نفسی دارد که بر روی سایر ضربه‌ها در سمت IPL او نفوذ می‌کند. پس از شروع آرام فصل، سوریاکومار به بهترین حالت انفجاری خود بازگشته است. در پیروزی 27 ران MI مقابل گجرات تایتانز، برتر جدول در روز جمعه، او به 103 شکست ناپذیر تنها 49 توپ رسید و اولین قرن IPL خود را شکست داد.

روهیت در مراسم معرفی پس از بازی گفت: “مرد اعتماد به نفس دارد. ما می خواستیم ترکیب راست-چپ را حفظ کنیم، اما SKY وارد شد و گفت نه، او می خواست وارد شود.”

“این نوعی اعتماد به نفس است که او دارد و به دیگران آسیب می رساند. او می خواهد هر بازی را تازه شروع کند و به بازی قبلی نگاه نمی کند. گاهی اوقات شما می توانید عقب بنشینید و احساس غرور کنید، اما در مورد او اینطور نیست. ” او اضافه کرد.

بمبئی در مسیر یک برد بزرگ قرار داشت تا اینکه رشید خان 79 توپ وحشیانه را شکست داد و تنها 32 توپ را شکست داد تا حاشیه شکست گجرات را کاهش دهد.

بازی جالبی بود به خصوص از نظر ما، خوشحالم که دو امتیاز را به دست آوردم. این خوشحال کننده بود، اول ضربه بزنید و سپس بیرون بیایید و از کل دفاع کنید. تلاش بولینگ از سوی بولداران ما.” سوریاکومار که به عنوان بهترین بازیکن مسابقه شناخته شد، از بردن بازی خوشحال شد.

سوریاکومار که سه قرن T20I دارد، در پاسخ به این سوال که آیا این بهترین دوره T20 او بوده است، گفت: “می توانم بگویم.” مهم‌تر از همه، ما ابتدا ضربه زدیم، در جلسه تصمیم گرفتیم همان سرعتی را که در تعقیب 200 پلاس انجام می‌دهیم، حفظ کنیم.

پست های جدید  "فرمت طولانی تر": سونیل گاواسکار در بزرگترین چالش هند در فینال WTC

حتی بعد از تنها 7-8 اور، شبنم زیادی وجود داشت، یک طرف آن 75-80 متر بود، بنابراین من آماده بودم تا از روی نفر سوم یا تکان دادن روی پای مربعی بروم. به این فکر نمی کردم که مستقیم بروم.

سوریاکومار که به زدن ضربات ظالمانه معروف است، گفت که این ثمره تمرین و وضوح فکر او است.

«تمرینات زیادی پشت سر گذاشته شده است [my 360-degree game]پس وقتی بیرون آمدم وسط ذهنم خیلی روشن است.» ما کم اعدام و دل داشتیم: هاردیک ======================== با محرومیت از رشید، که با چوب و توپ هیجان انگیز بود، تایتانز گجرات برتر جدول عملکردی بی نظیر از خود به نمایش گذاشت و کاپیتان هاردیک پاندیا احساس کرد که بازی را به دلیل عدم اجرا در تمام بخش های بازی باخته اند.

“ما تعداد زیادی اجرا و قلب نداشتیم. این به قیمت بازی برای ما تمام شد. شدت بازی نیز ثابت بود. انتظار داشتیم اتفاقاتی بیفتد، اما همه می‌دانند که در این سطح این اتفاق نمی‌افتد، شما باید آن را انجام دهید.

“به عنوان یک گروه ما آنجا نبودیم. در بولینگ نیز ما بسیار صاف بودیم. برنامه های روشنی نداشتیم یا اجرا نمی کردیم. ویکت بسیار صاف بود اما من احساس می کردم که ما 25 ران اضافی دادیم. به اندازه کافی در مورد او صحبت کرده ایم.” پاندیا گفت.

رشید چهار ویکت را برداشت و سپس با چوب به 10 شش ضربه زد.

“احساس می‌کردم که از تیم ما فقط او (رشید) ظاهر شد. نحوه ضربه زدن، نحوه توپ زدن او فوق‌العاده بود. لازم نیست (بعد از این نتیجه) زیاد تلاش کنید.” هاردیک از هم تیمی خود در هند، سوریاکومار، به دلیل حضور پر شورش در MI تمجید کرد.

پست های جدید  لیگ برتر هند ، KKR در مقابل RR: اوین مورگان معتقد است که شوالیه های کلکتا پس از برد بزرگ در مقابل راجستان ، نمی توانند عملکرد بهتری داشته باشند

“یکی از بهترین ضربه‌ها در کریکت T20. دیدی که اگر برنامه‌هایت را اجرا نکنی چه اتفاقی می‌افتد. برای من بسیار مهم است که به‌عنوان یک توپ‌باز شما روشن باشید. من فقط می‌توانم زمین‌ها را تنظیم کنم. از دست دادن پنج ویکت و سپس گلزنی 129 در 10 اور آخر.” PTI APA PDS PDS

موضوعات ذکر شده در این مقاله