استوری اینستا نوین الحق پس از حذف RCB که طرفداران ویرات کوهلی را خشمگین کرد

پس از حذف رویال چلنجرز بنگلور از لیگ برتر هند (IPL) 2023 پس از شکست مقابل گجرات تایتانز، مدافع عنوان قهرمانی، دور دوم ویرات کوهلی و نوین الحق وجود نخواهد داشت. علیرغم رکورد هفتمین تن IPL کوهلی، RCB در تیم بازنده به پایان رسید زیرا Shubman Gill نیز یک قرن را به یادگار گذاشت. تن گیل به GT کمک کرد تا برد 6 ویکتی را کسب کند، در حالی که نتیجه به معنای پرده‌هایی برای کمپین امتیازات بنگالورو بود. با این حال، پس از حذف RCB، استوری اینستاگرام ناوین پیسر Lucknow Super Giants، بسیاری از طرفداران کوهلی را خشمگین کرد.

ناوین، که در روز اول ماه مه در جریان بازی RCB و LSG در مرحله لیگ کمپین، با کوهلی مشاجره بدنام داشت، میم محبوبی را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد.

بسیاری از طرفداران احساس می کردند که میم از ناوین تلاشی برای تمسخر کهلی است زیرا تیم او نتوانست به پلی آف واجد شرایط شود در حالی که تیم پیسر افغان LSG این کار را انجام داد.

واکنش هواداران به این صورت است:

در مورد مسابقه، شوبمن گیل 104 شکست ناپذیر را زد تا رکورد قرن ویرات کوهلی را پشت سر بگذارد، زیرا دارندگان گجرات تایتانز روز یکشنبه رویال چلنجرز بنگلور را از IPL حذف کردند.

این نتیجه به هندی‌های بمبئی که پنج بار برنده شده بود، اجازه داد تا پس از شکست دادن سان‌رایزرز حیدرآباد در اولین مسابقه روز، جایگاه چهارم و آخرین مرحله پلی‌آف را پر کنند.

گیل در آخرین مسابقه گروهی با ضربه 52 توپی که گجرات را با پنج توپ خالی به پیروزی رساند، بازی کرد.

گیل به شش برنده ضربه زد تا دومین تن پیاپی خود را بالا ببرد.

صد او سومین مسابقه روز بعد از کامرون گرین بود که 100 بازی برد برای بمبئی و سپس کوهلی 101 خارج نشد.

کوهلی دومین صد و هفتمین ضربه متوالی خود را در IPL زد تا شش گل کریس گیل را پشت سر بگذارد و بنگلور را به 197-5 در مسابقه ای که با یک ساعت تاخیر به دلیل باران در بنگالورو آغاز شد، هدایت کند.

این تلاش بیهوده بود زیرا انتظار کوهلی برای یک عنوان دست نیافتنی IPL برای یک سال دیگر ادامه دارد.

با ورودی های AFP

موضوعات ذکر شده در این مقاله