استرالیا پیسر پیشنهاد کانتی برای بازی مقابل هند در فینال WTC را رد کرد

اسکات بولند، ستاره پیسر استرالیا، قرارداد کانتی برای بازی با هند در مسابقات قهرمانی تست جهانی و سری آتی Ashes برابر استرالیا را رد کرد. اسکات بولند در سریال Ashes سال گذشته در برابر انگلیس زمانی که همه را با یک طلسم باشکوه مات و مبهوت کرد نامی برای خود دست و پا کرد. او در اولین بازی آزمایشی خود هفت ران برای تنها شش ویکت داد، زمانی که دومین مرد بومی استرالیایی شد که بازی با توپ قرمز را انجام داد.

این بازیکن 34 ساله اظهار داشت که در حال حاضر تنها تمرکز او فینال WTC و Ashes است، نه کریکت کانتی.

بولند به cricket.com.au گفت: “من امسال این فرصت را داشتم که کریکت کانتی بازی کنم، اما ترجیح دادم کمی تازه تر باشم و در شش تست در دو ماه شرکت کنم.”

“من بدنم را می شناسم که اگر در مرحله ای باشم که خسته می شوم، می خواهم تا زمانی که می توانم حرفه ام را ادامه دهم. نمی خواهم بسوزم. برای سریع کار سخت خواهد بود. بولند گفت که هر شش بازی را انجام دهند.

او در ادامه افزود: “من قطعاً برای بازی آماده می‌شوم. می‌تواند در ابتدا باشد، می‌تواند در نیمه راه باشد. مطمئن نیستم. اما برنامه‌ریزی می‌کنم تا بازی کنم و هر زمان که من را انتخاب کنند، هیجان‌زده هستم.”

لیگ برتر هند در 28 می به پایان می رسد. بلافاصله پس از آن مسابقات جهانی آزمون در 11 ژوئن برگزار می شود.

تیم کریکت هند برای دومین بار در فینال WTC حاضر می شود. سال گذشته، نیوزیلند با شکست هند، اولین دوره مسابقات جهانی تست را به دست آورد.

استرالیا اولین حضور خود را در فینال مسابقات جهانی تست خواهد کرد. استرالیا به دنبال انتقام شکست سری 1-2 Border-Gavaskar 2023 خود از هند در اوایل سال جاری در فوریه خواهد بود.

ترکیب نهایی WTC هند: روهیت شارما (کاپیتان)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهانه، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچاندران آشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، محمد شامی، محمد سراج، اومش‌هان یداو کات، (هفته هفته).

ترکیب نهایی WTC استرالیا: پت کامینز (ج)، اسکات بولند، الکس کری (هفته‌انه)، کامرون گرین، مارکوس هریس، جاش هازلوود، تراویس هد، جاش اینگلیس، عثمان خواجه، مارنس لابوشاگن، ناتان لیون، میچل مارش، تاد مورفی، متیو رنشو، استیو اسمیت (vc)، میچل استارک، دیوید وارنر.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله