“از راسل، راسل به رینکو رینکو”: ستارگان KKR تاثیر رینکو سینگ را خلاصه می کنند

فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) تحول عظیمی را در کلکته نایت رایدرز شاهد بوده است. جمعیتی که راسل را شعار می‌دادند… راسل هر زمان که سرخپوست غربی برای خفاش بیرون می‌آمد، اکنون رینکو… رینکو می‌خوانند. بعد از اینکه زوج راسل و رینکو در مسابقه روز دوشنبه نایت رایدرز مقابل پنجاب کینگز پیروز شدند، این رینکو سینگ بود که مجدداً در ران‌های برد پیروز شد و مرزی را در آرشدیپ سینگ، متخصص بولینگ مرگ اوورز به ثمر رساند. پس از بازی، حتی راسل نیز اعتراف کرد که از رینکو بسیار ترسیده است.

در حالی که جیسون روی و نیتیش رانا لحن کلکته را تنظیم کردند، راسل و رینکو تعقیب و گریز را با ضربه های تاولناک به پایان رساندند. در حالی که راسل با یک توپ 23-43 قبل از اینکه در آخرین اوور از میدان خارج شود، دوباره اوج گرفت تا به فرم تبدیل شود، رینکو تنها با 10 توپ، 21 توپ را زد تا KKR را در مسابقه پلی آف نگه دارد.

وقتی از کاپیتان رعنا در مورد پیامی که به رینکو داد پرسیدند، او گفت: “فقط به او می گویم، خودت را باور کن زیرا آنچه به دست آورده ای چیزی است که بسیاری از مردم هرگز نخواهند داشت. وقتی او در حال ضربت زدن بود، تمام جمعیت شعار می دادند” رینکو، رینکو. این چیزی است که او امسال به دست آورده است. من سال‌هاست که در این فرنچایز هستم، عادت کرده‌ام جمعیت عدن فریاد بزنند “راسل، راسل” اما شنیدن فریاد آنها “رینکو، رینکو” باعث می شود من احساس خوشحالی و غرور کنم. این احترامی است که او در این فصل کسب کرده است.”

راسل، یک برنده ثابت مسابقه برای KKR در طول سال ها، گفت که رینکو فشار را از روی او برداشته است.

او به من گفته بود که اگر توپ تو را شکست دهد، باید برای دویدن برویم؟ او فشار را از بین می برد و الان سالهاست که اینجاست، یک مرد واقعاً سخت کوش است. او در خارج از زمین بسیار بامزه است، من سعی می کنم تا زمانی که تمرین می کنیم به او نزدیک شوم. احساس خوبی دارم، الان!! دکتر راس گفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله