از بازیکنان DC خواسته شد تا MS Dhoni را در یک کلمه توصیف کنند، پاسخ‌های حماسی می‌دهند

MS Dhoni یکی از موفق ترین کاپیتان های تاریخ بازی است.© توییتر

MS Dhoni یکی از موفق ترین کاپیتان های تاریخ بازی است. او با چنای سوپر کینگز چهار بار قهرمان لیگ برتر هند شده است. نه تنها در چنای، بلکه هر جا که او می رود، نمی توان طرفداران MS Dhoni را انکار کرد. پس از اعلام بازنشستگی خود از کریکت بین‌المللی در 15 آگوست 2020، این بازیکن 41 ساله به حضور در CSK در IPL ادامه می‌دهد. پیش از بازی روز چهارشنبه چنای مقابل دهلی کپیتالز، از برخی از بازیکنان حریف خواسته شد تا کاپیتان سابق هند را در یک کلمه توصیف کنند.

در حالی که برخی او را «افسانه»، «کاپیتان» و «خدا» می‌خواندند، پریام گارگ، خمیر جوان واکنش جالبی داشت.

در ویدئویی که توسط دی سی به اشتراک گذاشته شد، گارگ گفت که چنین کلمه ای برای توصیف Dhoni وجود ندارد.

تیم CSK Dhoni با 13 امتیاز در 11 بازی در رده دوم جدول امتیازات IPL 2023 قرار دارد.

در حالی که آنها دو بازی از چهار بازی اخیر خود را باخته اند در حالی که یک بازی حذف شده است، تیم Dhoni هنوز یک رتبه بالاتر از بقیه است و اکثر تیم ها با 10 امتیاز به همان تعداد یا یک بازی کمتر از CSK انجام داده اند.

در حالی که تیم او در IPL 2023 عالی پیش می رود، سورش راینا، هم تیمی سابق دونی در هند و CSK، آنچه را که “تالا” در مورد موضوع بازنشستگی به او گفته بود، فاش کرد. راینا در گفتگو با JioCinema، به نقل از Indian Express، آنچه را که ضربه‌گیر کهنه‌کار ویکت‌باز در جلسه اخیرشان در فصل جاری IPL به او گفت، فاش کرد. جام اصلی jeetke ek saal aur khelunga (پس از کسب جام، یک سال دیگر بازی خواهم کرد).