“از آن لذت می برم…”: پاسخ مستقیم نوین الحق به طعنه های طرفداران در طول IPL 2023

طرفداران در سرتاسر سالن های IPL با خواندن نام ویرات کهلی نوین را مورد تمسخر قرار داده اند.© BCCI/IPL

نوین الحق، نوین الحق، نوین الحق، بازیکن افغان سوپر جاینت، در جریان مسابقه IPL 2023 تیمش مقابل رویال چلنجرز بنگلور در اوایل ماه جاری، با ویرات کوهلی، ستاره‌ای که ضربه می‌زند، مشاجره لفظی داشت. از آن زمان، هواداران در سرتاسر سالن های IPL با خواندن نام کهلی در طول مسابقات نوین را مورد تمسخر قرار دادند. روز چهارشنبه، LSG پس از باخت به هندیز بمبئی در Eliminator در چنای از مسابقات IPL 2023 خارج شد. در جریان این مسابقه، نوین بار دیگر مورد هدف هواداران داخل چپاوک قرار گرفت.

نوین پس از پایان مسابقه صحبت کرد و گفت که از این شعارها لذت می برد زیرا او را تشویق می کند تا برای تیمش خوب عمل کند.

نوین در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “من دوست دارم که همه در زمین نام او یا نام هر بازیکنی را فریاد بزنند. از آن لذت می برم. این به من اشتیاق می دهد که برای تیمم خوب کار کنم.”

این بازیکن 23 ساله اضافه کرد که قدردانی و انتقاد دست به دست هم می دهند و به عنوان یک فرد حرفه ای باید آن را بپذیرد.

من روی سر و صدای بیرون تمرکز نمی‌کنم. من فقط روی کریکت و روند خودم تمرکز می‌کنم. جمعیت شعار می‌دهند یا هر کسی، این چیزها روی من تأثیری نمی‌گذارد. یک روز شما تمام تلاش خود را برای تیم خود انجام نمی دهید و این هواداران آن را به شما خواهند داد، اما زمانی که شما اجرا کنید نام شما را سر می دهند. این فقط بخشی از ورزش است.”

در بازی مقابل MI، نوین با واگذاری 38 ران در مسابقه، چهار ویکت را به دست آورد. او همچنین به بهترین چهره های شخصی خود در بولینگ در IPL دست یافت. او همچنین دارای پنجمین فیگور برتر بولینگ توسط یک بولر LSG است.

در اولین فصل، نوین 11 ویکت در 8 مسابقه به دست آورده است.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله