ارزان ترین بلیت مسابقه MotoGP در هند با قیمتی کمتر از 800 روپیه

ارزان ترین بلیت مسابقه MotoGP در هند با قیمتی کمتر از 800 روپیه

تصویر برای استفاده نماینده© توییتر

ارزان‌ترین بلیت مسابقه افتتاحیه MotoGP در هند کمتر از 800 روپیه و گران‌ترین آن حدود 1.5 میلیون روپیه قیمت دارد. مروجین هندی مسابقه برتر مسابقه دو چرخ، Fairstreet Sports، به زودی فروش بلیت های این رویداد را که در پیست بین المللی بودا در گریت نویدا از 22 تا 24 سپتامبر برگزار می شود، آغاز خواهند کرد. “هواداران می توانند بین بلیط های یک روزه و بلیط های کل آخر هفته (سه روز) یکی را انتخاب کنند. ارزان ترین آنها حدود 800 روپیه است که برای رویدادی با این قد جهانی ارزش زیادی دارد و گران ترین آن حدود 1.5 میلیون روپیه خواهد بود. به طور کلی، شش دسته وجود خواهد داشت. ما می‌خواهیم به مردم از همه اقشار پاسخ دهیم.» یک منبع به PTI گفت.

این بزرگترین رویداد موتوراسپورت خواهد بود که از زمان مسابقات جایزه بزرگ هند فرمول 1 در هند برگزار می شود. قبل از شروع مسابقه فرمول 1 در هند در سال 2011، ارزان ترین بلیط ها 1500 روپیه قیمت داشتند که در آن زمان ارزش پولی خوبی نیز به حساب می آمد.

“اگر کسی قیمت را برای سایر مسابقات MotoGP در سراسر جهان مقایسه کند، بسیار پایین تر است.

این منبع با اشاره به جشنواره های غذا و موسیقی که مروجین در نظر دارند برگزار کنند، افزود: “این برای هر کسی که به مسابقات دو چرخ علاقه دارد ارزش زیادی دارد. همچنین فعالیت های کافی برای نگه داشتن طرفداران در آخر هفته وجود خواهد داشت.”

اگر کسی قیمت‌های دور MotoGP ایتالیا را در اواخر این ماه بررسی کند، ارزان‌ترین بلیط‌های موجود در وب‌سایت رسمی تا 500 یورو، که تقریباً 44000 روپیه است، قیمت دارند.

BookyMyShow در روز پنجشنبه به عنوان شریک فروش بلیط برای دور MotoGP در هند اعلام شد و اعلام کرد که بلیط ها “به زودی به فروش خواهند رسید.”

مدیر اجرایی Fairstreet Sports گفت: “ما خوشحالیم که همکاری انحصاری خود را با BookMyShow به عنوان شریک رسمی فروش بلیت برای این رویداد مورد انتظار MotoGP در هند اعلام می کنیم. این همکاری دو شرکت را با چشم انداز ارائه یک تجربه مسابقه ای بی نظیر برای طرفداران هندی گرد هم می آورد.” پوشکار ناث سریواستاوا، در بیانیه.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله