“احساس کریکت گلی به شما می دهد”: ستایش منحصر به فرد سونیل گاواسکار برای این ستاره MI

سوریاکومار یاداو زمانی که در حال «بازی کردن» با بولرهای RCB بود، شبیه «کریکت خندقی» به نظر می رسید.© AFP

سرخپوستان بمبئی که سوریاکومار یاداو را در بازی با بولرهای رویال چلنجرز بنگلور در بازی لیگ برتر هند در اینجا بازی می‌کرد، شبیه بازی “کریکت خندقی” بود. سوریاکومار 83 ران تنها با 35 توپ – بالاترین امتیاز IPL او – در یک نمایش خیره کننده با ضربه 360 درجه شکست تا نقشی حیاتی در پیروزی شش ویکت MI بر RCB در روز سه شنبه در اینجا بازی کند.

او در حالی که MI هدف 200 را با 21 توپ خالی تعقیب می کرد، هفت چهار و شش شش را با نرخ ضربه هنگفت 237.14 زد.

گاواسکار در کریکت لایو استار اسپورت گفت: “اسکای داشت با بولرها بازی می کرد. او وقتی اینطور توپ می زند به شما احساس کریکت خندقی می دهد. او با تمرین و سخت کوشی بهتر شده است.”

“دست پایین او آنقدر قدرتمند است که از آن تا حد کمال استفاده می کند. او در مقابل RCB، با زدن شوت های بلند و بلند و بعداً کشاورزی در اطراف پارک شروع کرد.” باتر افسانه ای و کاپیتان سابق هند گفت که فرم داغ سوریاکومار به بازیکن جوان نهال وادهرا (52 بدون 34 توپ) که دومین پنجاه توپ خود را در این فصل نیز شکست داد، تأثیر گذاشت.

این دو با 140 دوش همکاری کردند تا در تعقیب و گریز MI را روی صندلی راننده قرار دهند.

گاواسکار گفت: “وقتی با اسکای میزنید اعتماد به نفس شما افزایش می یابد، اما بهترین چیز در مورد اینینگ های نهال وادهرا این بود که او به دنبال شوت هایی مانند SKY نبود. بهترین چیز در مورد او این است که تعادلش عالی بود.”

هاربهاجان سینگ، اسپینر سابق هندی نیز از وادهرا 22 ساله به خاطر اینکه این فرصت را با دو دست استفاده کرد و ایمان مدیریت تیم MI را جبران کرد، بسیار تحسین کرد.

هاربهاجان گفت: “نهال وادهرا بیشتر فرصت ها را به حساب آورده است. او از زیر 25 سال تا جام رانجی پنجاب به سرعت دنبال می شد و MI به خوبی او را شناسایی کرد. او فقط موقعیت ها را در غیاب تیلاک ورما حساب کرد.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله