“آیا من جایگزین ویرات کهلی هستم؟”: محمد سراج داستانی خنده دار از اولین تست را به اشتراک می گذارد

عکس فیه ویرات کهلی و محمد سراج© BCCI

محمد سراج، بازیکن تیم کریکت هند، اولین بازی آزمایشی خود در برابر استرالیا در زمین کریکت ملبورن را به یاد آورد و از اینکه در جلسه اول مسابقه به او توپ داده نشد، شگفت زده شد. سراج این شانس را پیدا کرد که اولین تست خود را پس از آن که محمد شامی، ضربان‌دار باتجربه به دلیل مصدومیت کنار گذاشته شد و ویرات کهلی مجبور شد برای تولد دخترش به هند بازگردد، به دست آورد. سراج در تعاملی که اخیراً انجام داده، گفته است که جا خورده و حتی به شوخی گفته است که آیا او جایگزین کهلی در این مسابقه است یا خیر.

اولین جلسه بولینگ اصلی کیا نهی [I didn’t bowl a single over in the first session]. Idhar se pehle Jassi Bhai aur Umesh Bhai ne daale first Ash Bhai aur Jaddu Bhai aa gaye [Jasprit Bumrah and Umesh Yadav started the proceedings then Ravichandran Ashwin and Ravindra Jadeja got their chances]. Toh maine socha kya main Virat bhai ka جایگزین هون [Then I started thinking whether I am a replacement of Virat Kohli]سراج در برنامه «صبحانه با قهرمانان» گفت.

«بریک مای آجو بای نه بولا «میان» ایک اند سه توجه هی داعلنا های آب [During the break, Ajinkya Rahane came to me and said you only have to bowl from one end now onwards]،” او اضافه کرد.

پیش از این در IPL 2023، دهلی کپیتالز سومین برد خود در IPL 2023 را در روز شنبه پس از شکست راحت رویال چلنجرز بنگلور با هفت ویکت به ثبت رساند.

RCB با انتخاب اولین ضربه زدن، مجموع 181/4 را در 20 اور با Virat Kohli و Mahipal Lomror به ترتیب 55 و 54 ران ثبت کرد. بعداً، پس از اینکه فیل سالت یک ضربه درخشان 87 توپ از 45 توپ را به نمایش گذاشت، DC با 20 توپ به دنبال هدف رفت.

جدای از چنین اقدام پرامتیاز، طرفداران همچنین شاهد یک لحظه داغ بودند که در آن محمد سراج، پیسر RCB، در حین تعقیب و گریز DC خونسردی خود را در Salt از دست داد.

با این حال، هر دو بازیکن پس از پایان مسابقه، روحیه ورزشی خود را نشان دادند و تمام اختلافات را برطرف کردند. در عکسی که دی سی در توییتر به اشتراک گذاشته است، سراج و سالت هر دو یکدیگر را در آغوش گرفته بودند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله