«آیا فقط پرنده ها را می شناسید؟»: وقتی محمد سراج با خشم KL Rahul در RCB نت ها روبرو شد

پیسر محمد سراج در حال حاضر یکی از کشنده ترین بول کاران جهان است. او که اولین بازی خود را در سال 2017 انجام داد، هشت T20I، 24 ODI و 18 تست بازی کرد و در مجموع 101 ویکت بین المللی را اسکالپ کرد. جدای از این، او تا کنون بهترین عملکرد را در لیگ برتر هند و بالاترین ویکت گیر برای رویال چلنجرز بنگلور در نسخه در حال اجرا داشته است. با این حال، سفر او پر از مبارزات بوده است، زیرا او از یک پیشینه فروتن در حیدرآباد آمده است. سراج با پرتاب کردن نور در روزهای ابتدایی خود، داستانی ناشنیده را نقل کرد که در آن KL Rahul را در تورها ترک کرد.

هنگام صحبت در برنامه گفتگوی Gaurav Kapoor “Breakfast With Champions”، پیسر فاش کرد که قبل از اولین بازی خود برای RCB، او یک توپ انداز خالص بوده و در طول یک جلسه تمرین برای راهول بولینگ می کرده است.

“من با تیم زیر 23 ساله ها بازی کرده بودم. یک مسابقه در جام رانجی انجام داده بودم. یک ویکت گرفته بودم اما بعد از آن برای دو مسابقه بعدی کنار گذاشته شدم و از تیم خارج شدم. سال بعد بازی RCB در مقابل مسابقه بود. من و سانرایزز (حیدرآباد) آن موقع تور کاسه زنی بودیم، به کی ال راهول بولسر پشت سر هم زدم، عصبانی شد، به من گفت «خالی بوونسر هی آاتا هاین توجه» (فقط کاسه پرنده بلدی) گفتم. سراج گفت: “بهیا من چیزهای دیگری هم می دانم.”

سراج در ادامه از نحوه ورودش به تیم Ranji Trophy حیدرآباد صحبت کرد

«بهارات آقا کاملاً تحت تأثیر قرار گرفت. بنابراین او رفت و از (VVS) Laxman آقا پرسید: “این پسر کیست؟”. سال بعد آرون سر مربی حیدرآباد برای جام رنجی شد. انتخاب کنندگان من را برای جام رنجی انتخاب نمی کردند. پس آرون آقا گفت: “من این پسر را در تیم می خواهم. اگر گوش کنید فقط من به انجمن می‌پیوندم وگرنه نه.» سراج گفت.

او افزود: “بنابراین آقا آرون آمد و من را انتخاب کرد و من بالاترین ویکت گیر آن سال بودم.”

سراج در مجموع 16 ویکت در 12 مسابقه در دوره فعلی IPL به دست آورده است که شامل یک حرکت چهار ویکت می شود.

در مورد RCB، تیم تحت رهبری Faf du Plessis در حال حاضر با مجموع شش برد از 12 مسابقه در رده پنجم جدول امتیازی ایستاده است. آنها اکنون در بازی بعدی خود در روز پنجشنبه به مصاف سانرایزرز حیدرآباد خواهند رفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله