آیا دینش کارتیک در برابر پایتخت‌های دهلی «محل را سد کرد»؟

رویال چلنجر بنگلور (RCB) همان «لمس پایانی» را از دینش کارتیک که باعث شد این فرنچایز فصل گذشته AB de Villiers را فراموش کند، پیدا نکرده است. ضربه گیر دروازه بان برای دویدن با مشکل مواجه شده است و حتی در چند ران اوت قابل اجتناب در وسط نقش مهمی داشته است. در بازی مقابل دهلی کپیتالز، کارتیک تنها توانست 11 دوش از 9 توپ قبل از اخراج انجام دهد. با این حال، کریکت باز کهنه کار می توانست دستور راهپیمایی خود را زودتر دریافت کند، زمانی که به نظر می رسید در طول مسابقه “محل بازی را مسدود کرده است”.

Karthik چند قسمت از ارتباط ضعیف در وسط داشته است و هزینه بیشتر آن اشتباهات را شریک زندگی او تقبل کرده است. با این حال، روز شنبه، Karthik تقریباً خودش را در حالی که سعی می‌کرد مخفیانه یک تک آهنگ را اجرا کند، تمام شد. اما در نهایت او با دویدن در خط بازیکنی که قصد پرتاب توپ و کنده ها را داشت، ویکت خود را نجات داد.

تا آنجا که به قوانین مربوط می شود، بازیکنی را می توان به دلیل ایجاد مانع در زمین در صورت تلاش برای منحرف کردن یا ممانعت از طرف زمین، هم از طریق حرکات بدنی و هم از طریق کلمات، اخراج کرد.

قانون 37.1.1 MCC در مورد مانع تراشی در زمین می گوید: “هر کدام از ضربات خارج شده مانع از زمین می شود اگر، به جز در شرایط 37.2، و در حالی که توپ در حال بازی است، او به طور عمدی سعی در مانع یا منحرف کردن حواس زمین به زبان کند. یا اقدام».

کلیپ‌های این مسابقه نشان می‌دهد که کارتیک مسیر بازگشت خود را کمی تغییر داده است، و این کار را برای تیم زمین‌دار دشوار می‌کند.

دیوید وارنر، کاپیتان دی سی نیز به نظر می رسید که به خاطر این اقدام خود، لقمه ای به سمت Karthik پرتاب کرده است. اما، استرالیا تصمیم گرفت از درخواست تجدید نظر برای “انسداد میدان” توسط Karthik. اگر میزبان درخواست تجدید نظر می کرد، ضربه دروازه بان بنگالورو می توانست توسط داور سوم به پاویون بازگردانده شود.

در مورد مسابقه، فیل سالت با نمایش ظالمانه ای از ضربه زدن به توپ در حالی که دهلی کاپیتالز موفق شد در مسابقه رویال چلنجرز بنگلور را با 7 ویکت به پیروزی برساند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله