“آنها به سر می زنند”: افشاگری شگفت انگیز جانتی رودز از آشوب جمعیت حیدرآباد

مشکلات جمعیت، پیروزی چشمگیر لاکنو سوپر جاینتز مقابل سان رایزرز حیدرآباد در دیدار روز شنبه لیگ برتر هند (IPL) را مخدوش کرد. از آنجایی که چند تصمیم بر علیه SRH در زمین گرفته شد، هواداران سرکش شدند و شروع به پرتاب اشیا در زمین کردند که باعث شد مسابقه برای مدت کوتاهی متوقف شود. پس از گزارشی مبنی بر پرتاب مهره‌ها و پیچ‌ها توسط طرفداران به سمت سالن LSG، جانتی رودز، مربی تیم فرنچایز فاش کرد که یکی از شی‌ها به سر بازیکن آنها پراک منکاد اصابت کرده است.

رودز در واکنش به این گزارش در توییتر نوشت: “نه در گود، بلکه به بازیکنان. آنها در حالی که پراک منکاد در مدت طولانی در زمین بازی می کرد به سرش زدند. #noton.”

درگیری زمانی آغاز شد که داور سوم تصمیم گرفت در توپ سوم اوور نوزدهم، عبدالصمد از SRH را در برابر اوش خان از LSG رد کند.

در ابتدا، داور داخل زمین آن را به عنوان یک توپ بدون توپ در نظر گرفت، اما LSG تصمیم گرفت تصمیم را بررسی کند. موضوع به داور سوم رسید و او تصمیم گرفت که تصمیم اولیه را لغو کند که باعث خشم هواداران و همچنین هاینریش کلاسن بازیکن SRH شد. این بازیکن آفریقای جنوبی برای اعتراض به این تصمیم به صورت انیمیشنی نزد داور رفت.

در حالی که همه در زمین شروع به پردازش تصمیم کردند، اعضای LSG دیده شدند که به جمعیت اشاره می کنند. حادثه واقعی که طرفداران را تحریک کرده است فاش نشده است، اما گزارش‌هایی مبنی بر پرتاب مهره‌ها و پیچ‌ها توسط طرفداران به سمت کشتی LSG منتشر شده است.

بازی متوقف شد و گزارش‌ها حاکی از آن است که داور زمین مجبور شد تمام راه را تا گودال بدود و سعی کند اوضاع را آرام کند. اندی فلاور در حال گفتگو با داور نیز دیده شد. زمانی که دی کوک و کلاسن، دو آفریقای جنوبی مشغول گفتگو بودند، اوضاع شروع به زشت شدن کرد.

در طول مصاحبه اواسط اینینگ، کلاسن ناامیدی خود را در مورد تصمیم و همچنین نحوه واکنش جمعیت به این تصمیم به اشتراک گذاشت.

کلاسن پس از اولین بازی‌ها گفت: “راستش از جمعیت ناامید شدم، این چیزی نیست که شما می‌خواهید.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله