آمریتا آهوجا، مدیر مالی هندی الاصل بلوک که در گزارش هیندنبورگ نامگذاری شده است

در آخرین گزارش هیندنبورگ، به یک مدیر اجرایی هندی الاصل اشاره کنید

دهلی نو:
گروه سرمایه‌گذاری آمریکایی هندنبورگ ریسرچ، در گزارش جدید خود اعلام کرد که شرکت پرداخت‌های تلفن همراه جک دورسی، بلاک، «بسیار اغراق‌آمیز» بر پایگاه کاربران خود نشان داده است. نام آمریتا آهوجا، مدیر مالی بلاک نیز در این گزارش آمده است.

در اینجا پنج واقعیت در مورد کارمند هندی الاصل آمریتا آهوجا آورده شده است:

  1. آمریتا آهوجا مدیر عامل فعلی و مدیر ارشد مالی Block است. او همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره Discord و Airbnb مشغول به کار است. خانم آهوجا همچنین مدیر مالی شرکت Blizzard Entertainment، سازنده و ناشر بازی بوده است.

  2. در سال 2018 به خانم آهوجا سمت مدیر مالی Square Inc پیشنهاد شد. طبق گزارشی در وال استریت ژورنال، این شرکت در سال 2021 به Block تغییر نام داد.

  3. والدین آمریتا آهوجا از مهاجران هندی هستند. او قبلاً یک مهدکودک در کلیولند، اوهایو داشت. این گزارش می افزاید که مدیر مالی گفت که او به اسکوئر به دلیل تمرکز آن بر توانمندسازی مشاغل کوچک پیوست.

  4. پیش از این، خانم آهوجا در شرکت والت دیزنی و فاکس کار می کرد. او به عنوان تحلیلگر ارشد، برنامه ریزی استراتژیک در دیزنی خدمت کرد و در راه اندازی سرویس پخش Hulu در فاکس مشارکت داشت. او همچنین سابقه ای در مورگان استنلی به عنوان تحلیلگر بانکداری سرمایه گذاری داشت.

  5. آمریتا آهوجا برای لیسانس اقتصاد به دانشگاه دوک رفت و MBA را از مدرسه بازرگانی هاروارد به پایان رساند. او فارغ التحصیل دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE) است.