آشیش نهرا، محمد شامی و شوبمن گیل لحظه نوری را در باران پیش از فینال IPL 2023 به اشتراک می گذارند. تماشا کردن

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز در احمدآباد تحت تأثیر باران قرار گرفت اما فرصتی نادر برای بازیکنان کریکت فراهم کرد تا در ورزشگاه نارندرا مودی بازی کنند. شوبمن گیل و محمد شامی بازیکنان کریکت GT به همراه آشیش نهرا سرمربی تیم در بحبوحه بارش تگرگ در زمین حضور داشتند و سعی داشتند در یک لحظه آرام تگرگ را بگیرند. آنها اوقات خوشی را سپری می کردند و این ویدئو در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

بازی پرتاب فینال لیگ برتر هند بین گجرات تایتانز و چنای سوپر کینگز به دلیل بارش شدید باران در روز یکشنبه به تعویق افتاد.

نیم ساعت قبل از زمان پرتاب نم نم نم نم باران شروع شد و کارکنان زمین سریعاً مرکز را با دو لایه ورقه جداگانه پوشانیدند، همراه با پوشاندن نواحی دویدن برای بول داران سریع.

اما شدت بارندگی شدید همراه با رعد و برق و رعد و برق به زودی افزایش یافت و هوادارانی که سکوها را به تعداد زیاد پر کرده بودند، مجبور شدند به دنبال پوشش باشند و به داخل سکوها عقب نشینی کنند.

گودال‌های عظیم آب نیز در مجاورت نوار مرکزی دیده می‌شد که بدون پوشش باقی مانده بود.
اگر حتی یک بازی پنج اور تا ساعت 11:56 بعد از ظهر به وقت محلی امکان پذیر نباشد، مسابقه می تواند به یک روز رزرو کشیده شود – یعنی روز بعد.

علاوه بر این، اگر بازی تا ساعت 21:40 به وقت محلی شروع شود، هیچ اور از دست نخواهد رفت.

طبق قوانین، اگر فینال IPL تحت تأثیر باران قرار گیرد یا در روز مسابقه از بین برود، بازی می تواند در روز بعد که به عنوان روز رزرو تلقی می شود، انجام شود.

اما اگر روز رزرو شده نیز تحت تأثیر شرایط آب و هوایی قرار گیرد یا از بین برود، تیمی که پس از دور لیگ در رده اول قرار گیرد، عنوان قهرمانی را به دست می‌آورد.

مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز پس از 70 مسابقه لیگ برتر در صدر جدول امتیازی قرار گرفت و به عنوان تنها تیمی به پایان رسید که از 14 بازی 10 برد و 20 امتیاز کسب کرده است. چنای سوپر کینگز با 17 امتیاز دوم شد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله