آرجون تندولکار در تمرین پیش از درگیری مهم IPL 2023 کشتی بازو می کند. تماشا کردن

تماشا کنید: آرجون تندولکار کشتی بازو در تمرین پیش از درگیری مهم IPL 2023

آرجون تندولکار MI pacer© توییتر

هندی‌های بمبئی پس از شروعی فراموش‌کار در کمپین IPL 2023 خود، جریان را کاملاً به نفع خود تبدیل کردند و به یکی از قوی‌ترین تیم‌های این فصل تبدیل شدند. قهرمانان پنج دوره اکنون در آخرین بازی خود در مرحله لیگ در روز یکشنبه برابر سان رایزر حیدرآباد به مصاف هم خواهند رفت و امیدوارند که یک برد راحت را کسب کنند تا بتوانند در پلی آف موفق شوند. قبل از درگیری آنها، تیم تحت رهبری روهیت شارما در حال عرق کردن در سالن بدنسازی دیده شد، اما چیزی که توجه همه را به خود جلب کرد، مسابقه کشتی بازو آرجون تندولکار بود.

در ویدئویی که در توییتر MI منتشر شده است، پسر اسطوره هند، آرجون، ساچین تندولکار، در حال آزمایش قدرت خود هنگام شرکت در مسابقه کشتی بازو در طول جلسه بدنسازی تیم دیده می شود. به غیر از آرجون، افرادی مانند سوریاکومار یاداو، ویشنو وینود نیز در حال بلند کردن وزنه، قبل از درگیری SRH دیده شدند.

قبل از درگیری قبلی MI علیه لاکنو سوپر جاینتز، آرجون فاش کرده بود که توسط یک سگ گاز گرفته شده است. جالب است که ببینیم آیا او در مقابل SRH شانس خواهد داشت یا خیر.

او در این فصل در چندین بازی برای قهرمان 5 بار حضور داشته است. این بازیکن جوان در 4 مسابقه در مجموع 3 ویکت با میانگین 30.66 و نرخ اقتصادی 9.35 به دست آورده است. آرجون در این فصل فرصت زیادی برای ضربه زدن به دست نیاورد و در تنها بازی ای که با خفاش داشت، 13 ران به ثمر رساند.

با چهار برد و دو شکست، MI مطمئناً از موقعیت اصلی خود نهایت استفاده را برده است، چیزی که مردان روهیت شارما می خواهند به آن ادامه دهند زیرا آنها همچنین آخرین فرصت را دارند تا نرخ خالص دوندگی خود (NRR) را بهبود بخشند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله