آرجون تندولکار توسط سگ قبل از درگیری LSG گاز گرفته شد و خودش فاش کرد. تماشا کردن

آرجون تندولکار فاش کرد که توسط یک سگ گاز گرفته شده است© توییتر

آرجون تندولکار که نشان خود را در لیگ برتر هند (IPL) 2023 برای هندی‌های بمبئی نشان می‌دهد، مرکز یک حادثه ناگوار قبل از بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز بود. بازیکن همه کاره MI فاش کرد که وقتی با یودهویر سینگ بازیکن LSG ملاقات کرد، توسط یک سگ گاز گرفته شد. گفتگو بین دو بازیکن قبل از رویارویی IPL 2023 بین تیم های مربوطه انجام شد. LSG ویدیویی را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن صدای آرجون در مورد گاز گرفتن سگ فاش می شود.

همانطور که یودهویر از آرجون در مورد حالش پرسید، پسر ساچین تندولکار افسانه ای فاش کرد که سگی او را گاز گرفته است. در حالی که مکاشفه می کرد، به سمت دست چپ خود یعنی دست بولینگ اشاره کرد. اینم ویدیو:

آرجون در این فصل در چندین بازی برای قهرمانان 5 بار حضور داشته است. این بازیکن جوان در 4 مسابقه در مجموع 3 ویکت با میانگین 30.66 و نرخ اقتصادی 9.35 به دست آورده است. آرجون در این فصل فرصت زیادی برای ضربه زدن به دست نیاورد و در تنها بازی ای که با خفاش داشت، 13 ران به ثمر رساند.

با دو بازی دیگر در مرحله لیگ این فصل، آرجون امیدوار است حداقل یک فرصت دیگر برای آزمایش مهارت های خود در برابر برخی از بهترین بازیکنان جهان به دست آورد.

هندی‌های بمبئی تا آنجا که به امیدهایشان به مرحله پلی‌آف مربوط می‌شود، در موقعیت امیدوارکننده‌ای قرار دارند. فرنچایز اگر بخواهد در پلی آف حضور داشته باشد، باید حداقل یکی از دو مسابقه باقیمانده را برنده شود.

از سوی دیگر، لاکنو سوپر غول‌ها در سناریوی پیچیده‌تری در مقایسه با حریفان خود قرار دارند. تیم تحت رهبری Krunal Pandya در حال حاضر تنها 13 امتیاز به نام خود دارد و دو بازی دیگر باقی مانده است. ترجیحاً، LSG می‌خواهد در هر دو بازی پیروز شود، زیرا یک شکست می‌تواند منجر به شکست آنها در مرحله مقدماتی پلی‌آف شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله